UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @zbulwersowany - Wepnę się do dyskusji i zacytuję Pana "Szanowny Panie, jeżeli ma Pan dowody na swoje oskarżenia proszę zwrócić się w tej sprawie do prokuratury oraz do wydziału wewnętrznego KWP w Olsztynie. "- Nawet, jeżeli ten ktoś miałby jakieś dowody, to i tak wszystko umorzycie. Pana słowa odniosłem jako straszenie internautów na zasadzie " zamknij się, bo cię zamkniemy" nie jest to przypadkiem kneblowaniem ust ??? A co z demokracją, no z tą, co KOD-cy PO-cy tak codziennie wykrzykują? Odnośnie Portalu, to co będziecie jak za PO było to robione a mianowicie wchodzić do redakcji i zabierać laptopy, pendrive i jeszcze inne urządzenia? Myślę, że najpierw trzeba się dobrze ze swoich obowiązków wywiązywać, to nie będzie potrzeby straszyć internautów. Mam wrażenie po Pana wypowiedzi, że jesteście tam wszyscy święci !
  • @zbulwersowany - -Mam nadzieję, że Pana wpis nie spowoduje cenzury i kneblowania nam internautom ust !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    mam.nadzieję(2018-11-27)
  • @mam.nadzieję - Na zachodzie Europy, nie mówiąc już w USA demokracja jest zdecydowanie bardziej rozwinięta i pielęgnowana co nie znaczy, że można publicznie (w tym przez internet) kogokolwiek szkalować i oczerniać, nie mówiąc już o grożeniu. Wolność prasy i wolność słowa zdecydowanie tak, ale jest jeszcze kodeks karny i kodeks cywilny. Nie bez kozery w USA jest za byle co pozew cywilny o naruszenie dóbr osobistych, ale nie jest to kneblowaniem ust czy zamachem na wolność słowa i na demokrację. Jeżeli ktokolwiek nie ogarnia tej różnicy to zwyczajnie nie dorósł do pewnych spraw. Zresztą statystyka wyraźnie wskazuje, że coraz więcej jest pozwów cywilnych o naruszenie dóbr osobistych. Tym samym zanim kogoś oskarżysz zastanów się, czy masz jakiekolwiek dowody na poparcie swoich słów ponieważ może to się dla ciebie skończyć pozwem i sprawą karną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    zbulwersowany(2018-11-27)
  • @zbulwersowany - Szanowny Panie, zaopatrzcie funkcjonariuszy w kamery a zapewniam, że będzie mniej pozwów karnych czy też cywilnych, przynajmniej moim zdaniem o 70%. Odnośnie niektórych komentujących to zgadzam się, że są zbyt brutalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    dziunia(2018-11-27)
Reklama