UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zachwycona - Może i ciebie stać na te pyszne i zdrowe jedzenie, ale wez pod uwagę większość. Ci niestety co najwyżej mogą tylko na te pyszności popatrzeć i nic więcej. Itak:np. za chleb którego wyprodukowanie kosztuje 80-90gr wołają 20-30zł itp. .. .. Iczy to nie jest zdzierstwo?W/g mnie ceny powinny być promocyjnie niższe, chociażby po to by zachęcić do spróbowania wszystkich a nie tylko tych których stać. Ci tzw. rzemieślnicy. przywiezli te swoje wyroby nie po to by je promować, ale żeby się obłowić. A przywiezli tego sporo, z czego większość wponiedziałek będzie karmą dla szczurów, bo się będzie walała po śmietnikach. Czyż nie tak?????
  • Skoro produkcja jest tak tania, to nie rozumiem tego oburzenia. Zrób samemu, a jak nie pasuje, zawsze masz świeży "chleb" w biedronce :). Jak cię nie stać, weź kredyt, zmień pracę.
  • Ok zlikwidujmy każda inicjatywę siedzimy w domach i ogadamy " Dlaczego ja". Pasuje? A co do tego czy mnie stać, to tak stać mnie na pajdę chleba za 4 zł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Zachwycona (2018-09-01)
Reklama