UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brak dobrego gospodarza w gminie Markusy. Drogi są fatalne, a ta na której jechał ten chłopak jest zapomniana całkowicie, zarówno latem jak i zimą. Gmina nie stara się nawet interweniować w sprawie nieprzejezdnych dróg. Odsyła do innych, gdyż to nie ich sprawa. A czyja? Może niech wezmą przykład z gminy Gronowo Elbl. - tam widać starania, aby ulżyć kierującym pojazdami. Ten przedsiębiorca przy drodze Żurawiec-Elbląg zamiast sypać na drogi. chyba ma zamiar budować " beach" w Żurawcu. .Most zwodzony w Jeziorze nie odśnieżony, jak czasem łopatę piachu ( nie więcej) łaskawie rzucą- to chyba kpina. Tym bardziej, że w tym roku aura i tak pozwoliła zaoszczędzić. Za wypadek tylko ponosi winę władza w Gminie Markusy.
  • Zgadzam się w 100%! !!!! To co się dzieje w niestety naszej gminie to jakaś porażka. .. Wójt tylko stołek grzeje i ze strażą współpracuje. .dlatego ma takie poparcie w wyborach. .. drogi są w tak fatalnym stanie, że nie da się opisać no ale najważniejsze żeby sobie drogę do pracy i do domu odpicował! A te sterty piachu koło pana Z. to z pewnością na plażę bo na drodze nigdy się nie znajdą. .. śmiechu warte. .układy i układziki. .Jedyna szansa to Pani D. W. - niech Pani startuje w wyborach!!! A my ratujmy gminę i głosujmy na nią! Nie wiem kto to zginął. .. ale bardzo współczuje. .był niewiele starszy ode mnie. .Moje kondolencje; (
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    51
    17
    Joanna_(2014-01-21)
Reklama