Poniedziałek 15-10-2018, imieniny Teresy, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spokojnie, to tylko uzgodnienia

W elbląskiej Radzie Miejskiej Samoobrona najprawdopodobniej nie zerwie współpracy z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Andrzej Lepper zapowiedział, że do 19 kwietnia Samoobrona zerwie wszelkie koalicje z SLD.

Lider Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział, że do 19 kwietnia jego ugrupowanie w całym kraju zerwie wszelkie koalicje z SLD. Dotyczy to sejmików wojewódzkich oraz rad samorządów. "W Elblągu jest tylko porozumienie, a nie ma koalicji" - twierdzą zgodnie Danuta Janczuk, szefowa elbląskiej Samoobrony, i Andrzej Kempiński z SLD. W elbląskiej Radzie Miejskiej jest dwóch radnych Samoobrony. Dzięki porozumieniu tworzą z dwunastoma radnymi lewicy większość w samorządzie, a za dwa głosy w Radzie Danuta Janczuk otrzymała w Urzędzie stanowisko sekretarza miasta. Jak powiedziała - nie obawia się o swoją posadę.
     - Radni Samoobrony reprezentują wyborców, a to, że jesteśmy razem z SLD to tylko uzgodnienia, a nie koalicja - stwierdziła Danuta Janczuk.
     Dodała jednak, że w najbliższą sobotę spotka się z przewodniczącym partii i wtedy okaże się, jakie rozstrzygnięcia zapadną w sprawie układu w elbląskiej Radzie Miejskiej.
     - Nie mamy się czego obawiać, jeżeli poseł Lepper będzie zrywał koalicje, to elbląskiej Rady to nie dotyczy – powiedział Andrzej Kempiński, przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu (SLD).

J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • No pewnie, szybciej wyrzekną się samoobrony, niż swoich stołków. Braqwo !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-04-03)
 • Tak wygląda program samoobrony - koryto i forsa, a zasady ? - niech się martwią inni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kierowca bombowca(2003-04-03)
 • A Balcerowicz musi odejść...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Lepper(2003-04-03)
 • W jakim kraju my wszyscy mieszkamy? Kto nami rządzi? Kogo wybieramy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kogo(2003-04-03)
 • hahaha Panie Kempiński czas zacząć się obawiać bo za rok wasi kolesie nie będą już u centralnej władzy a za 2 lata na szczęście takie ugrupowanie jak SLD przestanie istnieć i to jest świetna wiadomość a wtedy zobaczymy jak wy mali ludkowie z SLD dbacie i dbaliście o ludzi a zemsta nas z prawicy będzie słodka i bolesna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  PO(2003-04-03)
 • BUDU REZATY. Następny recerz niepokalany przewodniej siły prawicy. Lewych nie kocham - ale czy zawsze trzeba schodzić do MAGLA.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2003-04-03)
 • Brawo Panie przewodniczący.Cudownie potrafi Pan dorobić sobie właściwą ideologię do aktualnej sytuacji. Niespecjalnie dziwię się temu biorąc pod uwagę fakt długoletniej pracy w aparacie partyjno-ideologicznym.Nazywa Pan koalicję z Samoobroną porozumieniem bo po prostu jest tak panu akurat w tym momencie wygodniej. Ciekawi mnie jak nazwie pan układ z prawicą, czy też porozumieniem. Wydaje mnie się, że ostatnio przy okazji "zawieruchy"z budżetem wielokrotnie padały słowa o porozumieniu z prawicą. A teraz trochę prostej matematyki. "Porozumienie" z Samoobroną - radnych 2+ stanowisko Sekretarza Miasta +Przewodniczący komisji. Porozumienie z prawicą - Radnych 11 + wiceprzewodniczący Rady i chyba 2 Przewodniczących komisji. Taki układ w jednym i drugim przypadku pan Przewodniczący nazywa porozumieniem . Zapomniał już Pan słowo KOALICJA . Proponuję poczytać swoję i innych ludzi lewicy wypowiedzi w prasie zaraz po wyborach. Dwulicowość , dwulicowość i jeszcze raz dwulicowość. Wypowiedzi Pani Przewodniczącej Samoobrony specjalnie się nie dziwię gdyż zmienił jej się punkt widzenia wraz ze zmianą miejsca siedzenia, ale nie byłbym na pani miejscu taki pewny reakcji swojego partyjnego szefa , czego Pani , wszystkim zainteresowanym i sobie życzę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Żołnierz(2003-04-03)
 • Brawo Samoobrona! Stołki są najważniejsze- co tam Lepper. Tak trzymać, aż do następnych wyborów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kuba(2003-04-03)
 • ..... a zemsta nas z prawicy będzie słodka i bolesna - napisał PO. Szkoda, że takiego stylu polityki nie zastosowali zwycięzcy ostatnich wyborów z SLD! Uczcie się Panowie od prawiczków !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Anty-PO(2003-04-03)
 • A jednak Danuta Janczuk ma kawlifikacje na polityka, no, no! O p. Kempińskim nie mówię, bo to polityk ze starzem, ale debiutantka - talent.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  @(2003-04-03)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Artemia
ichtovit
karma kanarek
Agama brodata