Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spotkanie partnerów

O funduszach europejskich, kulturze, bezpieczeństwie i transporcie wodnym rozmawiać będą uczestnicy II Konferencji Miast Partnerskich, która odbędzie się jutro w Elblągu.

To już drugie spotkanie przedstawicieli miast współpracujących z Elblągiem. Pierwsze odbyło się 30 kwietnia ub. r., w przeddzień przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W tym roku udział w konferencji wezmą przedstawiciele miast partnerskich zarówno z UE, jak i państw, które do niej nie należą. Przyjadą goście z Ronneby, Druskiennik, Leer, West Wiltshire, Tarnopola, Bałtijska i Kaliningradu.
     - Celem spotkania jest podzielenie się naszymi doświadczeniami po roku funkcjonowania w zjednoczonej Europie - wyjaśnia Agnieszka Staszewska, rzeczniczka prezydenta Elbląga. - Zapraszając do udziału w konferencji przedstawicieli naszych miast partnerskich, prezydent Henryk Słonina poprosił o przybliżenie przez nich tematów, które realizują z największym powodzeniem.
     Rozmowy będą więc dotyczyć m.in. "Roli samorządu w zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego na przykładzie West Wiltshire", "Rozwoju społeczno-gospodarczego Tarnopola w perspektywie nowych uwarunkowań politycznych na Ukrainie", "Możliwości współpracy Elbląga i Bałtijska w zakresie rozwoju transportu wodnego", a także "Szwedzkiego modelu pomocy społecznej na przykładzie Ronneby".
     W konferencji wezmą także udział: Rafał Szakalinis, przedstawiciel Komisji Europejskiej w Polsce, który wyjaśni rolę funduszy europejskich w rozwoju miast i regionów oraz Iwona Kur, dyrektorka Biura Regionalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, która przybliży wyzwania i możliwości wojewódzkiego przedstawicielstwa w Brukseli oraz opowie o korzyściach, jakie z tego płyną dla regionu.
     II Konferencja Miast Partnerskich rozpocznie się o godz. 9.00 w sali Urzędu Miejskiego na Starym Mieście.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • ble,ble,ble........Ruscy zatrzymali 3 dni temu jacht polski ..........no a bankiet gdzie,moze jesc dadza na pieniadze podatników
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  obserwatorr(2005-06-17)
 • Czerwonoarmiejcy jedną ci sprawę z uporem i stałością zamierzeń realizują - robienie fiutów z naszych władców malutkich i wielkich. A ponieważ są z nimi w wielkiej przyjaźni (zwanej inaczej miłością platoniczną, aczkolwiek jednostronną) na każdą imprezę z wielką uciechą przyjadą. Że nic z niej nie będzie dla nich wynikało - nie robią z tego żadnego problemu - przyzwalają niby na wszystko w swej wielkiej łaskawości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AM(2005-06-17)
 • On "poprosił o przybliżenie przez nich (WestWiltshire,Tarnopol,Ronneby ...Bałtijsk współpracujący zElgiem!)tematów, które realizują z największym powodzeniem" ...a "dyrektorka Biura Regionalnego wojWarm-Mazur wBrukseli przybliży wyzwania i możliwości Biura oraz opowie o korzyściach, jakie z tego płyną dla regionu."
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2005-06-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe