UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mlodzi nie dajcie sie oszukac ., ta cala solidarnosc na czele z Bolkiem , ukladala sie z komuchami ... popatrzcie na te geby w sejmie przez 30 lat nikt ich jeszcze nie pogonil i dalej sprzedaja nasz kraj , potrzebny jest ktos- prawdziwy bohater, ktory by to zatrzymal,ale czy taki sie urodzil dla ktorego slowo Bog Honor Ojczyzna naprawde cos znaczy. Czy historia nauczy nasz narod myslenia , czy potrafimy odroznic zdrajce od bohatera , dobro od zla ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    9
    Zawiedzionykolejnyraz(2018-08-25)
  • @Zawiedzionykolejnyraz - To nie tak, agenci rozwalili Solidarność od środka, nie obrażaj Gwiazdy Walentynowicz
  • @Zawiedzionykolejnyraz - haha rozbawił mnie twój komentarz z rana, lepiej wzorem dla młodych ludzi ma być podstarzały gej z kotem z żoliborza?kto tu zakłamuje historię i uskutecznia obłudę? piotrowicz który z szyderczym uśmiechem na twarzy krzyczy precz z komuną! to wy zakłamujecie historię ! wy sprzedajcie kraj za 500 +, 300 + ! mam dość patrzenia jak kupujecie ludzi ich wlasnymi pieniedzmi! nie wstyd wam pluć na historie?jak slysze pis, rydzyk, jarek to mnie na wymioty zbiera i wrzody na żołądku pękają. Sprane mózgi macie totalnie! nie pozdrawiam..
Reklama