Absolutnym rekordzistą w wyborach Rady Miejskiej Elbląga jest Jerzy Wilk, zdobył 1505 głosów, ale radnym można było zostać nawet z 167 głosami. Elżbieta Gelert, która zmierzy się z Jerzym Wilkiem za dwa tygodnie, do Rady Miasta nie startowała.
Okręg nr 1
Halina Sałata (PiS), 65 lat, 586 głosów
Zdzisław Dubiella (PiS), 75 lat, 555 głosów
Robert Turlej (PO), 31 lat, 385 głosów
Iwona Mikulska (SLD), 38 lat, 347 głosów
Michał Missan (PO), 37 lat, 253 głosy
Okręg nr 2
Janusz Hajdukowski (PiS), 58 lat, 756 głosów
Maria Kosecka (PO), 50 lat, 585 głosów
Grażyna Kluge (PO), 59 lat, 507 głosów
Ryszard Klim (SLD), 67 lat, 482 głosy
Jolanta Janowska (PiS), 48 lat, 167 głosów
Okręg nr 3
Jerzy Wilk (PiS), 58 lat, 1505 głosów
Sławomir Malinowski (KWW Witolda Wróblewskiego), 55 lat, 548 głosów
Małgorzata Adamowicz (PO), 52 lata, 407 głosów
Henryk Horbaczewski (SLD), 65 lat, 331 głosów
Paweł Fedorczyk (PiS), 36 lat, 314 głosy
Okręg nr 4
Witold Wróblewski (KWW Witolda Wróblewskiego), 54 lata, 755 głosów
Zdzisław Olszewski (PiS), 78 lat, 643 głosy
Jolanta Lisewska (PiS), 52 lata, 439 głosów
Antoni Czyżyk (PO), 53 lata, 405 głosów
Sławomir Kula (SLD), 59 lat, 303 głosy
Okręg nr 5
Marek Pruszak (PiS), 50 lat, 983 głosy
Henryk Gawroński (PO), 53 lata, 390 głosów
Janusz Nowak (SLD), 54 lata, 369 głosów
Małgorzata Adamowicz (PiS), 44 lata, 328 głosów
Adam Basiukiewicz (KWW Witolda Wróblewskiego), 55 lat, 213 głosy.
Halina Sałata (PiS), 65 lat, 586 głosów
Zdzisław Dubiella (PiS), 75 lat, 555 głosów
Robert Turlej (PO), 31 lat, 385 głosów
Iwona Mikulska (SLD), 38 lat, 347 głosów
Michał Missan (PO), 37 lat, 253 głosy
Okręg nr 2
Janusz Hajdukowski (PiS), 58 lat, 756 głosów
Maria Kosecka (PO), 50 lat, 585 głosów
Grażyna Kluge (PO), 59 lat, 507 głosów
Ryszard Klim (SLD), 67 lat, 482 głosy
Jolanta Janowska (PiS), 48 lat, 167 głosów
Okręg nr 3
Jerzy Wilk (PiS), 58 lat, 1505 głosów
Sławomir Malinowski (KWW Witolda Wróblewskiego), 55 lat, 548 głosów
Małgorzata Adamowicz (PO), 52 lata, 407 głosów
Henryk Horbaczewski (SLD), 65 lat, 331 głosów
Paweł Fedorczyk (PiS), 36 lat, 314 głosy
Okręg nr 4
Witold Wróblewski (KWW Witolda Wróblewskiego), 54 lata, 755 głosów
Zdzisław Olszewski (PiS), 78 lat, 643 głosy
Jolanta Lisewska (PiS), 52 lata, 439 głosów
Antoni Czyżyk (PO), 53 lata, 405 głosów
Sławomir Kula (SLD), 59 lat, 303 głosy
Okręg nr 5
Marek Pruszak (PiS), 50 lat, 983 głosy
Henryk Gawroński (PO), 53 lata, 390 głosów
Janusz Nowak (SLD), 54 lata, 369 głosów
Małgorzata Adamowicz (PiS), 44 lata, 328 głosów
Adam Basiukiewicz (KWW Witolda Wróblewskiego), 55 lat, 213 głosy.
PD