Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sprzątanie ulic do końca kwietnia

 
Elbląg, Sprzątanie ulic do końca kwietnia
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Rek

W przyszłym tygodniu w Elblągu ruszy akcja pozimowego sprzątania ulic. Prace związane z oczyszczaniem ulic powinny potrwać do końca kwietnia.

W pierwszej kolejności sprzątane będą główne ciągi ulic w centrum miasta, następnie prace porządkowe skupią się w kolejnych rejonach Elbląga.Termin rozpoczęcia i zakończenia prac może ulec zmianie w przypadku powrotu zimowych warunków atmosferycznych.
Departament Zarząd Dróg UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Pospieszcie się bo miasto jest wyjątkowo brudne. Może by tak zatrudnić bezrobotnych do sprzątania?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 5
  (2018-03-16)
 • warto też posprzątać psie kupy, których pełno nawet na chodnikach, gdy leżał na nich śnieg. Powinni to robić oczywiście ich właściciele, ale że tego nie robią, to niestety muszą sprzątać inni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 3
  (2018-03-16)
 • A może osadzeni chociaż częściowo zarobią na swoje utrzymanie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 1
  r74(2018-03-16)
 • Byłoby czyściej, gdyby nie sypano soli i piasku, tylko żwirek, tak jak jest np. w Norwegii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 3
  (2018-03-16)
 • Miasto jest brudne bo mieszkańcy tegoż miasta nie znają podstawowych zasad kultury, pety rzucają gdzie popadnie podobnie z puszkami i butelkami po napojach, pełno potłuczonego szkła bo wracając z libacji co niektórym wydaje się że są wojownikami ninja i walczą z cieniem, właściciele psów udają, że ich pupile na spacer wychodzą tylko zaczerpnąć świeżego powietrza a na trawnikach i chodnikach wróbelki i sikorki zostawiają takie duże kupy. MY mieszkańcy jesteśmy winni tego, że miasto w którym mieszkamy jest brudne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  13 1
  (2018-03-16)
 • Polska natura !!! To mieć syf wokoło - oczywiście nie dotyczy to ludzi na poziomie, którzy dbają o swoje otoczenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 0
  (2018-03-17)
 • Bo taka jest odwieczna nasza tradycja: o nowożeńcach mówi się, że "już są na swoich śmieciach".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2018-03-17)
 • czas zrobić porządek z właścicielami psów. tak osranego miasta to w całej Polsce nie ma. O ile pamiętam była uchwała Rady Miasta w tej sprawie, że właściciele mają sprzątać po swoich pupilach a jak nie to mandaty. Na ul. Trybunalskiej - sąsiedztwo UM- posadzono w ub. roku iglaki drzewka i krzewy, no i psia trzoda ma na czym używać. któregoś dnia pani z pieskiem wielkości cielaka maszerowała środkiem trawnika, bo z tej pozycji jej bydle miało większy wybór. nie wiem czy te nasadzenia przeżyją do końca roku. na te trawniczki - niewielkiej wielkości- złażą się psiarze i ich trzoda ze Słonecznej, z Kos, Gdyńskich, z Zielonej i także miejscowe kundle. Straży Miejskiej na Trybunalskiej nigdy nie widziałam, bo ich trasa to Grota Roweckiego-Ratuszowa. Chociaż na trawnikach przy Urzędzie też już psiarze bywają. Psów nie winię tylko ich bez mózgowych właścicieli. Ale w Elblągu kulturalnych ludzi jest jednak mało, bo jednak sporo jest tu patologii.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 0
  (2018-03-17)
 • czas zrobić porządek z właścicielami psów. tak osranego miasta to w całej Polsce nie ma. O ile pamiętam była uchwała Rady Miasta w tej sprawie, że właściciele mają sprzątać po swoich pupilach a jak nie to mandaty. Na ul. Trybunalskiej - sąsiedztwo UM- posadzono w ub. roku iglaki drzewka i krzewy, no i psia trzoda ma na czym używać. któregoś dnia pani z pieskiem wielkości cielaka maszerowała środkiem trawnika, bo z tej pozycji jej bydle miało większy wybór. nie wiem czy te nasadzenia przeżyją do końca roku. na te trawniczki - niewielkiej wielkości- złażą się psiarze i ich trzoda ze Słonecznej, z Kos, Gdyńskich, z Zielonej i także miejscowe kundle. Straży Miejskiej na Trybunalskiej nigdy nie widziałam, bo ich trasa to Grota Roweckiego-Ratuszowa. Chociaż na trawnikach przy Urzędzie też już psiarze bywają. Psów nie winię tylko ich bez mózgowych właścicieli. Ale w Elblągu kulturalnych ludzi jest jednak mało, bo jednak sporo jest tu patologii. Niech psiarze płacą za sprzątanie kup ich trzody.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 0
  (2018-03-17)
 • Kiedy ściinka poboczy i czyszczenie rowów???!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2018-03-17)
 • Proponuję wysłac kontrolerow do palaczy, ktorzy śmiecą kipami oraz do włascicieli psów, ktorzy robią kupę na mieście - po mandaty!! Najwyższa pora to wyegzekwować
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2018-03-19)
 • takie małe miasto a tak długo sprzątane buuuuu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2018-03-19)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna