UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Statek + kolej + bus

 
Elbląg, Statek + kolej + bus

Pomorskie Towarzystwo Miłośników Kolei Żelaznych informuje, że w związku z rozszerzeniem oferty turystycznej realizowanej na linii nadzalewowej z Elbląga przez Tolkmicko, Frombork do Braniewa, korekcie ulega rozkład jazdy pociągów.

Od 30 lipca uruchomione zostaną nowe kursy pociągów, statków i autobusów umożliwiające przejazd mieszkańców Elbląga, Braniewa i Fromborka na wypoczynek w Krynicy Morskiej. Nowością będą oferty wycieczkowe statek + kolej + bus, skierowane do turystów przebywającym w Krynicy Morskiej. Dzięki uruchomieniu dodatkowych rejsów statku „Monika” do Tolkmicka i Fromborka turyści z Krynicy Morskiej otrzymają szansę wyjazdu na jednodniową wycieczkę do Tolkmicka, Kadyn, Elbląga i Braniewa.
     Podstawę tej oferty stanowić będzie powiązanie kursów statku „Monika”, pociągów kolei nadzalewowej oraz specjalnie oznakowanego autobusu. Rozkłady jazdy są tak zaplanowane, aby turyści mieli szansę zobaczyć najciekawsze zakątki zlokalizowane na południowy brzegu Zalewu Wiślanego, przemieszczając się między kolejnymi atrakcjami statkiem, pociągiem turystycznym i specjalnie oznakowanym autobusem.
     Jest to pierwsze na taką skalę współdziałanie przewoźników: kolejowego – spółki „Arriva RP” we współpracy z Pomorskim Towarzystwem Miłośników Kolei Żelaznych w Gdyni, żeglugowego – armatora statku „Monika” oraz autobusowego – firmy „Tolko”.
     Budowa spójnej siatki połączeń turystycznych różnych gałęzi transportu powstała w ścisłej współpracy i dzięki wsparciu finansowemu partnerów: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Elbląga, Starosty Braniewskiego, Burmistrza Miasta Braniewa, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrz Miasta i Gminy Tolkmicko, Wójta Gminy Elbląg, Wójta Gminy Braniewo, PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Olsztynie.
     
     Szczegółowe informacje o ofertach wycieczkowych, promocjach, cenach i punktach informacji i przedsprzedaży biletów dostępna jest na stronach www.ptmkz.pl oraz www.arriva.pl.
PTMKŻ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama