UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mi też jest wstyd. Nie chcesz nie pomagaj, ale po co te komentarze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    dota-031(2018-12-22)
  • @dota-031 - budynek do kogoś należy prawda? więc właściciel mógł go ubezpieczyć. zatem ukry niech skarżą właściciela budynku z powództwa cywilnego. Z tego co wiem, to cała plejada prawników ukraińskich robi teraz na kuchni w studni smaków, to niech im pomogą. .. gdzieś czytałem, że to miasto ma im pomagać, a niby dlaczego z naszych pieniędzy i podatków mamy pomagać gasarbaiterom, czy ktoś pomagał Polakom na emigracji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    kreciol(2018-12-23)
  • @kreciol - ty polak, a ty byłeś kiedyś na emigracji? tyle jadu i nienawiści do biedaków, którzy muszą harować za granicą, ja byłam i wiem, jak smakuje chleb na obcej ziemi, najgorszemu wrogowi tego nie życzę
  • @katy1 - powiem tak, na szczęście moje wykształcenie i praca pozwala na godziwe życie w Polsce, ale znam wielu Polaków, którzy byli, nie zaznali dobra od miejscowych, dlaczego zatem od nas Polaków wymaga się abyśmy każdemu pomagali, ich wybór, że tu przyjechali znali ryzyko i je podjęli, z mojej strony nie ma żadnego jadu, tylko obiektywnie patrzę na sprawę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    kreciol(2018-12-24)
Reklama