UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studniówka ZSG: Przed zabawą chwila ciszy

Uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych jako jedyni w ten weekend bawili się na studniówce. Zabawa rozpoczęła się już po zakończeniu żałoby narodowej, a uczestnicy balu godnie uczcili pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Zobacz zdjęcia i film.

Studniówka Zespołu Szkół Gospodarczych w Nowej Holandii rozpoczęła się chwilę po godzinie 20, już po zakończeniu żałoby narodowej związanej z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska. Na prośbę dyrektor szkoły Marii Dobosz, uczestnicy balu uczcili pamięć Pawła Adamowicza chwilą ciszy.
       - Dzisiejsza uroczystość odbywa się w cieniu okrutnej zbrodni. Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zamordowany został prezydent Gdańska pan Paweł Adamowicz. Wolontariusz, człowiek otwarty na ludzi, kochający ludzi. Gdańszczanin z urodzenia, z życia, z z działalności. Solidaryzując się z wszystkim, którzy przeciwstawiają się mowie nienawiści, pogardy dla ludzi, agresji i znieczulicy uczcijmy pamięć zmarłego chwilą ciszy – mówiła Maria Dobosz, dyrektor Zespołu Szkół Gospodarczych.
       Zwracając się do tegorocznych maturzystów, przywołała słowa Marka Grechuty „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy”. - Matura to egzamin z wiedzy i umiejętności, ale także z dojrzałości życia. Mam nadzieję, że do tego egzaminu Was dobrze przygotowaliśmy. Ważniejszy egzamin, który będziecie zdawać, to ten w dorosłym życiu. Gdy sami będziecie decydować o wyborze partnerów życiowych, gdzie będziecie mieszkać, co będziecie w życiu robić – mówiła Maria Dobosz.
       Po licznych podziękowaniach dla wychowawców, nauczycieli i rodziców przyszedł czas na tradycyjnego poloneza i zabawę do rana. Tego dnia nikt z bawiących się na studniówce o maturze nie musiał myśleć.
       - Na maturze powinno być dobrze. Jeszcze wczoraj mieliśmy egzamin zawodowy, na którym zadaniem było przygotowanie animowanego banera, zgodnie z wytycznymi komisji. Poszło podejrzanie łatwo. Oceny poznamy w marcu – mówili nam Przemysław Turoń i Kamil Górnik, uczniowie z klasy 4c o specjalności fototechnik.
       - Staram się o maturze na razie nie myśleć. Nie wiem jeszcze, co będę chciała robić po szkole. Prawdopodobnie będę szukała pracy, ale poza Elblągiem – przyznała Iwona, uczennica klasy o profilu technik żywienia.
      
       Zobacz także zdjęcia z portElowej ścianki i w studniówkowej ramce, które umieściliśmy na naszym fan page'u na Facebooku
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama