UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a Ty pokaż jakie studia skończyłeś, to ja wtedy pokaże Ci swój pit
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    nauczyciel(2019-04-11)
  • Wyższe wielki Panie edukatorze. Rozliczyłem w tym roku kilka zeznań nauczycieli i powiem szczerze piękne kwoty 75-85-100 przychodu. Nie są to dyrektorzy szkół z dodatkami etc. Taka dygresja teraz: Jakbym w swoim biurze rachunkowym rozliczył chociażby jednego klienta na lewo bez faktury leżę i robię pod siebie... mandat, grzywna... a pedagog święta krowa korki lawinowo robione często gęsto z własnymi uczniami bo rodzic zapłaci będzie spokojniejszy o oceny prawda :) Już portkami trzęsą przychodząc po zwolnienia L4, taka podkładka sobie strajkuje ale tak jakby co jestem chory. Swojego pita sobie włóż w buty i do roboty!
  • pamiętaj człowieku, kto płaci za te korepetycje i dlaczego? Nie potrafisz pomóc własnemu dziecku już na poziomie klasy 4??? To jak Ty innym pity liczysz, kto Cię tego nauczył? Brałeś korki, czy sam się uczyłeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    11
    nauczyciel(2019-04-11)
  • to co robisz w domu to jest święte prawo i nikomu nikomu nie wolno mówić Ci o tym. Zazdrościsz trzeba było się uczyć, a nie narzekać teraz
Reklama