Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Symulacja egzaminu w WORD

 
Elbląg, Symulacja egzaminu w WORD fot. WS (arch. portEl.pl)
Rek

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu informuje, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów od kwietnia uruchomiono nową usługę – Próbny Egzamin Teoretyczny.

Każdy kandydat na kierowcę, który ma ustalony termin egzaminu w WORD w Elblągu może skorzystać z bezpłatnej usługi polegającej na możliwości poddania się próbnemu egzaminowi teoretycznemu.
     Celem tej usługi jest ograniczenie stresu egzaminacyjnego oraz umożliwienie zapoznania się kandydata na kierowcę z zasadami działania sprzętu i programu egzaminacyjnego.
     Symulacja egzaminu odbywa się w specjalnie przystosowanej do tego celu sali, kandydat korzysta z takiej samej klawiatury i programu o takiej samej funkcjonalności jaki wykorzystywany jest w trakcie egzaminu państwowego.
     Symulacja odbywa się w obecności pracownika WORD w dni robocze od godziny 8.00 do 16.00 w odstępach 30 minutowych. Aby skorzystać z usługi należy dokonać wcześniejszej rejestracji.
     Zapisy prowadzi Dział Szkoleń i BRD, I piętro pokój Nr 15.
     Szczegółowe informacje można uzyskać w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Elblągu ul. Skrzydlata 1, 82-300 Elbląg, Dział Szkoleń i BRD,
     Telefon 55 237 05 54, 55 237 05 58 wew. 47, 46, 31, od poniedziałku do piątku w godz. 730 do 16 00 lub na naszej stronie www.word.elblag.pl

Izabela Nowaczyk, WORD Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW START
Domena funkcyjna .com.pl