Czwartek 21-06-2018, imieniny Alicji, Alojzego
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Prawidłowo oznakowane skrzyżowanie? Prawidłowo oznakowane skrzyżowanie?

Szansa na zagraniczne stypendium

Uczniowie pierwszych klas szkół licealnych mogą ubiegać się o stypendium na rok 2005/2006 w szkołach m.in. Anglii, Kanady, Stanów Zjednoczonych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 grudnia br.

Głównym celem fundowania stypendiów jest umożliwienie wybitnie zdolnej młodzieży polskiej dostępu do najlepszych uczelni na świecie. O stypendium zagraniczne ubiegać się mogą osoby w wieku 16 - 17 lat (pierwsza klasa liceum ogólnokształcącego), posługujące się w stopniu dobrym językiem angielskim, posiadające średnią oceną z przedmiotów ogólnokształcących w III klasie gimnazjum minimum 4,5, jak również posiadające wybitne, udokumentowane osiągnięcia pozaszkolne, doświadczenie w pracy charytatywnej, społecznej, artystycznej lub sportowej.
     Polscy uczniowie kierowani są do szkół w: Wielkiej Brytanii - Atlantic College, Kanadzie - Pearson College, USA - American West College, we Włoszech - Adriatic College, Norwegii - Nordic College. Chętni mogą przesyłać dokumenty do 31 grudnia 2004 roku. W marcu i kwietniu 2005 r. odbędą się kolejne etapy rekrutacyjne.
     Więcej informacji nt. stypendiów zagranicznych można znaleźć na stronach Ministerstwa Edukacji i Sportu www.menis.gov.pl oraz na stronach Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata www.uwc.org.pl.
     Organizatorami rekrutacji stypendialnej są: Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Sportu.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Clinex Glass
Płyn do mycia i dezynfekcji
Prezent na Komunię