UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Całe moje życie, a jest tego trochę było zawsze wielkim protestem przeciwko komuchom i realowi, który tworzyli, ale niestety musiałem żyć z tym problemem, bo ta swołocz także decydowała o wielu aspektach mego życia publicznego i prywatnego. W 80 roku odżyłem a w 90 jeszcze raz ze zdwojoną siłą. I cóż doczekaliśmy się obecnie - ano powrotu tych lat beznadziei i totalnej dyskredytacji wszelkich zdobyczy cywilizowanego człowieka. Zanurzajcie się, więc w ten psychodeliczny świat urojeń i zaklinania rzeczywistości przeczący fundamentalnemu pojęciu homo sapiens - okazuje się, że na powrót sovieticus i nie dość tego to un stał się obecnie bigoteryjny, kruchciany i dewocyjny – ohyda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    AMalejużniekoniecznie(2017-06-02)
  • @AMalejużniekoniecznie - co ty jarasz???
  • @AMalejużniekoniecznie - AMalejużniekoniecznie Na podstawie twoich życiowych relacji szanowny kolego z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić ze raczej słabo ci poszło w życiu i ogólnie rzecz biorąc masz spore pretensje do otaczającej cie rzeczywistości w tym katolicko narodowej. Jakoś nie zauważyłem aby ludzie o poglądach narodowo katolickich utrudniali życie ludziom którzy prezentują pogląd na wiarę zgoła odmienny natomiast ataki na tych pierwszych stały się normą. Dlatego nazywanie katolicko narodowego stylu życia ohydą uważam za mało eleganckie.
Reklama