UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 3 rzeczy się nagromadziły: małe dziecko, stary kierowca i fatalne przejście. Niestety. Nie wszystko wina jednego czy drugiego, w ogóle ciężko mówić o winie dziecka. Ale na pewno mam mniejszą percepcję niż dorosły, podobnie 61-letni człowiek. A przejście jest fatalne bez wątpienia, należy zrobić tam światła z uwzględnieniem ruchu tramwaju i zlikwidować te paręnaście metrów dalej przy przystanku tramwajowym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Człowiek_Bułka(2015-08-14)
  • Parę razy już uniknąłem potrącenia dzięki temu że ostrożnie wychodzę za samochodu który się zatrzymał na tym przejściu dla pieszych. Lecz kiedyś tak jak ten pan kierowca jechał samochód od strony dworca przechodzę przez 2 pasy jezdni przechodzę przez torowisko, kierowca ma tam daleką widoczność idę spokojnie dalej wchodzę na pas jezdni ale widzę nie zwalnia, zaczyna hamować widzę że nie da rady odskakuję do tyłu, samochód wpada w poślizg przejeżdża koło mnie kierowca dodaje gazu i jedzie dalej. Do dziś nie rozumiem jechał pierwszy z daleka było mnie widać szeroka jezdnia dlaczego nie zwolnił wcześniej.
Reklama