Czwartek 21-03-2019, imieniny Benedykta, Filemona
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkoła pełna korzyści

 
Elbląg, Szkoła pełna korzyści
Słuchacze Cosinusa aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności

Trzeba się rozwijać, żeby lepiej żyć. Zdobyta wiedza i idące za nią umiejętności, potwierdzone certyfikatami, procentują w przyszłości. Warto zatem rozpocząć naukę w miejscu, które posiada nie tylko świetnie przygotowaną kadrę, ale i bogate zaplecze dydaktyczne. Wybierz bezpłatną szkołę dla dorosłych Cosinus i rozwiń skrzydła! Zobacz zdjęcia z życia szkoły. 

Bezpłatna szkoła dla dorosłych Cosinus w Elblągu od 11 lat odpowiada na potrzeby chcących podnieść swoje kwalifikacje. Oferuje różne tryby i formy kształcenia tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Zajęcia prowadzą specjaliści, którzy doskonale znają swój fach. Uczniowie zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną - świetnie wyposażone pracownie pozwalają im nabywać umiejętności praktyczne. Efekt? Jedna z najwyższych zdawalności egzaminów zewnętrznych w kraju wśród szkół niepublicznych.
     Cosinus od początku obserwuje lokalny rynek pracy i tak dobiera ofertę, by kierunki jak najbardziej odpowiadały jego potrzebom. Na szczególną uwagę zasługuje opiekun medyczny, który daje absolwentowi szeroki wachlarz możliwości. Pełną listę znajdziesz na stronie www.cosinus.pl/elblag.
     
     Tu zdobędziesz maturę
     W Cosinusie uzupełnisz wykształcenie w trzyletnim liceum ogólnokształcącym. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym – w soboty oraz w niedziele. Po zakończeniu nauki słuchacze mogą przystąpić do egzaminu maturalnego i dalej się kształcić, ponieważ szkoła realizuje podstawę programową przewidzianą dla kształcenia ogólnego dla szkoły ponadgimnazjalnej. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych kształcą się przez dwa lata.
     
     Solidny zawód potwierdzony certyfikatem
     
Cosinus to także miejsce, w którym zdobędziesz zawód. Taką możliwość daje szkoła policealna, w której naukę zacząć mogą również i ci, którzy nie mają egzaminu maturalnego. Kształcenie odbywa się w weekendy, a słuchacze otrzymują dokument potwierdzający nabyte umiejętności, w tym Europass. To certyfikat, potwierdzony przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dzięki niemu każdy, kto będzie chciał pracować w jej obrębie, nie będzie potrzebował dodatkowych uprawnień, by zacząć pracę w swoim zawodzie.

  Atutem Cosinusa są kompletnie wyposażone pracownie
Atutem Cosinusa są kompletnie wyposażone pracownie

Można również wybrać studium zawodowe, które odbywa się przez dwa semestry. Daje możliwość zdobycia zawodu albo uzupełnienia kwalifikacji. Jest ono wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, która jest prowadzona przez Prezydenta Miasta.
     
     Cosinus to nie tylko zajęcia i zdobywanie wiedzy, to także świetna atmosfera panująca w trakcie nauki oraz różne bonusy. A wśród nich m.in. bezpłatny pakiet Office dla wszystkich słuchaczy czy nagrody dla tych, którzy przyprowadzą znajomych. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
     
     Szukasz więcej informacji? Bądź na bieżąco i śledź facebooka Cosinus Elbląg!
     
     

Bezpłatne szkoły dla dorosłych Cosinus
     ul. Hetmańska 5/26
     tel.: 55 235 57 38
     e-mail: elblag@cosinus.pl
     
     Godziny otwarcia sekretariatu:

     Od pon. do pt.
     Od godz. 9 do 17
     
     
------------Art. sponsorowany-----------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl