UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skoro stać cię na samochód to stać cię na 2 zł. Piwo ważniejsze? Wódeczka ważniejsza? Zakąska pod wódeczkę ważniejsza? Śmiac mi się chce jak widzę gościa w jakimś dobrym aucie i nie stać go na 2 zł za parking. Smierdzi skąpstwem na odległość.
  • Jakie piwo, jaka wodeczka? Obecnie drozej jest jeszdzic komunikacja niz podiadac samochod. Dobry rower jest drozszy od samochodu! Zejdz na ziemie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    4
    realista1(2014-08-21)
  • Komentarz poniżej dna. Nie dość, że każdego miesiąca państwo okrada każdego pracującego obywatela, to jeszcze każą sobie płacić za wszystko. Mnie stać na 2zł i na wódkę i zakąskę. Na piwo też znajdę jakieś drobniaki, ale na parking pod szpitalem dla zasady nie dam ani grosza. To nie jest łaska, że instytucja, utrzymująca się z moich pieniędzy zapewnia mi miejsce parkingowe, jak chcę skorzystać z opieki lekarskiej. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to lepiej odebrać mu głos, bo opowiadania bzdur w tym kraju już za wiele mamy.
  • JAK Pije wódkę to nie jem BARANIE :-P
  • JAK Pije wódkę to nie jem BARANIE :-P
Reklama