UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jedni powiedzą- za mała obniżka i płacić nie będą. Inni, że to nie jest jakaś wielka kwota a w najgorszym wypadku będą mówić "patrząc na parking w 3mieście nie jest źle". Po pierwsze- nie patrzmy na 3miasto gdzie zarobki i szansa na pracę są większe. Może spójrzmy na nas? Owszem, mamy auta- płacimy wcale nie niskie wymagane uprawnienia by się nimi poruszać. Ale to nie znaczy, że stać nas na takie kwoty parkingu pod instytucją na którą i tak płaci każdy z nas jako podatnik. Może Ci bez aut obudzą się i popatrzą na to w inny sposób, bez zawiści "bo on ma auto to go stać". Po drugie- DLACZEGO płatność obowiązuje całą dobę? Po 15 przychodnie są zamknięte, a przyjeżdżają jedynie odwoedzający chorych bliskich i osoby do pogotowia nocnej/świątecznej opieki. Dlaczego mają płacić? Nie wyobrażam sobie powiedzieć mojej babci "babciu dziś będę krócej bo mogę wydać tylko tyle i tyle" przeliczając budżet rodzinny. Nie wyobrażam sobie pacjentów na pogorowiu patrzących nerwowo na zegarek. A skoro Pani Gelert lub ta firma daje takie stawki- niech usprawni pracę lekarzy- by wszystko szło na bierząco jak należy. Niech skończy się gehenna. A ci co są tak cięci na to, że ktoś ma auto- ja mam. Pracuję na umowę zlecenie. Każdy grosz wyliczam, wychowuję dziecko. Muszę mieć czym zawieźć do szpitala, muszę mieć czym jechać do pracy lub odwieźć dziecko doprzedszkola.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    zdegustowanyplatnosciami(2014-08-21)
  • Przepraszam za blad, nie placimy za uprawnienia a za np oc/ac. Elblazanie skonczcie porownywac wieksze miasta do elblaga. Skoncze zyc ta zawiscia ze ktos ma auto... sami doskonale wiecie ile w tym szpitalu czeka sie na wizyte/badania plus godzina oczekiwan na zwykle badania krwi... dlaczego w szpitalu na zeromskiego jest oplata 3zl i koniec kosztow? Nie miejcie pretensji ze dzisiaj kazdy szuka oszczednosci gdzie sie da. AUTO DZISIAJ NIE JEST LUKSUSEM. i zaakceptujcie to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    zdefustowanyplatnosciami(2014-08-21)
Reklama