UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • tu sie nie targujemy widac o tych tableteczkach co do mnie pisze to sie "nauczyla" targowac na targowisku jak piszesz na formum internetowym tto miej tego swiadomosc prosta targowiczko ze tu zdolnosci nie zyskasz dyskryminujac w swoim zyciu tez nic nie zyskasz polecajac tableteczki sponsorowane przez zly program przez niedoskonalosci ktore nieswiadomie nie wspierasz a to ze znane ci z nieznanych powodow a z jedenj strony znane tableteczki to znaczy ze siejesz zaraze w spoleczenstwie prosta psychologia jak bym sie dalej rozpisal to do upadlosci by cie 1000 czytajacych prokuratorow doprowadzilo ja nie musze tableteczek brac ktore twoje zachowania moga doprowadzic takze nie pisz na forum spolecznym takich tresci ktore moga cie pograzyc myslac ze innych pograzasz a targowisko jak wskazuje sama nazwa targowanie pierwsza klasa a pozniej odkupienie i pierwsza klasa smutne NA ONZ MUSZA UTARGOWAC JEDNO Z MINIMUM KTORE PREZYDENT JAKO GLOWA PANSTWA MUSI ZAPEWNIC OBYWATELOM MINIMUM JAKIE JEST OKRESLONE W KOSZYKU KTORE OD 1993 nie jest zmieniane a ceny od 1993 poszly w gore a Srodki jakie sa przyznane mi i kazdemu kto korzysta po upodleniu przez twoich tablettkarzy to 640 zl zazalenie do ROSJI to odkupi mi moja POLSKE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    ARCITECT(2019-02-06)
  • wreszcie coś mądrego napisane, mam nadzieję, że to prezydent pod pseudonimem rozpoczął dialog z mieszkańcami
Reklama