UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Wreszcie w Elblągu polski market budowlany Mrówka. Dość już obi, Liroy, Castorama. Jeszcze jest Majster inny polski market budowlany. Chyba w Elblągu nie ma? Wygnajmy z naszego miasta zagraniczne korporacje dojące polskie kieszenie. Przecież w centrum handlowym zamiast Carrefour mógł by być duży Polomarket, mediaexpert lub inny polski. "
  • dobre Mrowka jest tak samo Polska jak Biedronka
  • Jak sie nie znasz to nie pisz. Grupa PSB działa na polskim rynku już od ponad 16 lat. Jest to największa i najszybciej rozwijająca się sieć hurtowni z materiałami budowlanymi dla domu i ogrodu. W skład tej grupy wchodzą znane sklepy PSB Mrówka oraz PSB Profi. We wszystkich placówkach zatrudnionych jest ponad 11 tysięcy osób.
  • sprawdź sobie tu i nie pisz głupot. Jest polski jak i inne
  • Zajrzyj na stronę wszystkocopolskie blogspot com
  • Piszesz o dojeniu polskich kieszeni przez zagraniczne sieci budowlane to skup się. Pokrycie dachowe ONDULINA w Mrówce 36 zł arkusz w Castoramie kupiłem w promocji za 24 zł za arkusz. Kupiłem 57 arkuszy na domek i garażyk na działce. Zapłaciłem jak łatwo policzyć 684 zł mniej niż w Mrówce. Po odliczeniu paliwa i wypożyczenia przyczepy zostało mi w portwelu 600 zł. Kto tu drenuje polskie kieszenie patrioto.
Reklama