UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Bałtyku są niebezpieczne prądy i tzw wsteczna fala co może zagrażać życiu osób korzystających z kąpieli bez względu na wzrost czy umiejętności pływackie. Poza tym nasze morze jest jednym z najbardziej niebezpiecznych akwenów. Dotyczy to tak żeglugi jak i kąpieli morskich. My Polacy lekceważymy Bałtyk, uważamy go za taką większe jezioro, a w efekcie są topielcy.
  • Dokładnie swego czasu bylem też nieświadomy, mam 1,80 wszedłem po szyję do morza właśnie w Sztutowie, jakże się zdziwiłem jak nagle zaczęło mnie ciągnąć w stronę przeciwną od plaży, na szczęście moje prąd był na tyle słaby że sobie poradziłem. Całkowicie poważnie od tamtego zdarzenia boje się wody, gdyby był mocniejszy prąd prawdopodobnie bym już nie żył. Odradzam każdemu wchodzenie na dalsze odległosci. Tam już nie ma ludzi, a wołania o pomoc już nikt nie usłyszy. Wszystko z rozsądkiem bądźcie zawsze w miarę blisko ludzi w morzu aby mogli dać sygnał ratownikom gdyby cokolwiek nieszczęśliwego się stało.
Reklama