UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najdalej pod koniec tygodnia opublikują w mediach raport z przeprowadzonej ankiety. BUEEEEHEHEHEHEHE. Napluć im w morde a dalej będą gadać że to tylko drobny deszcz pada.
  • Osoby które tak negatywnie opisują działania policji, ich funkcjonowanie, wysokość zarobków oraz sposòb pełnienia służby są niedowartościowanymi miernotami, bez wykształcenia, pracujący na czarno albo jako fizyczni bez poczucia jakiejkolwiek wartości, a jedyne ich zajęcie jakie potrafią to narzekać na wszystko wokół oprócz swojego nędznego życia. .. to smutne, że jedyna ich radość to wylewanie rzygów na innych w internecie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Wyzwolony(2018-11-24)
  • @Wyzwolony - Powiedz tak szczerze, czy Policja w Elblągu jest na tyle sprawna, żeby jej nie krytykować? Ale tak szczerze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Ankieter(2018-11-24)
  • @Ankieter - Jak w każdej dużej firmie potrzebne są co jakiś czas zmiany, w tym wypadku należałoby wymienić "górę" celem uzdrownienia i wprowadzenia świerzości w funkcjonowanie tej jednostki. .. po za tym kilka razy jechałem rano do pracy i stałem w kolejce do kontroli trzeźwości, nie mam nic przeciwko takim akcjom tym bardziej, że dzisiejszy przypadek pokazał brutalnie, że pijaki jeżdżą i zabijają w naszym małym mieście
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Wyzwolony(2018-11-24)
  • @Wyzwolony - - Kogo masz na myśli " górę "? Nie do końca się z tym zgodzę, bo dużo zależy od podejścia od tych na " dole " a mam na myśli ich rzetelnej podstawy. Obywatele mają styczność głównie z tymi na " dole" i pierwsza opinia obywateli zależy głównie od nich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    dółigóra(2018-11-24)
Reklama