UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bo to skrzyżowanie jest do bani, tam powinien być węzeł bezkolizyjny - oraz kładka lub podziemne przejście dla pieszych - A droga typu S powinna się kończyć koło niedalekiej stacji benzynowej. Ile tu jeszcze będzie kolizji, wypadków??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    okoniowaty(2015-11-17)
  • Jak ktoś jest totalnym ignorantem, to każde skrzyżowanie będzie dla niego do bani. Przesiądź się synu na wrotki.
  • Skoro jest tyle wypadków to chyba trzeba coś z tym zrobić a nie ignorować życie niewinnych obywateli. Nie jest normalnym że z drogi gdzie można jechać 120 km/h "nagle zrobić" ograniczenie do 70 km/h i za zakrętem światła, biorąc pod uwagę realia, że nikt, powtórzę NIKT nawet policja czy kierowcy samochodów rządowych nie przestrzegają ograniczeń. Co mi z tego, że ja będę jechał przepisowo skoro wjedzie we mnie "zabójca"?? Dla tego w miejscach gdzie dochodzi często do kolizji są monitorowane, patrolowane przebudowywane by było płynnie i bezpiecznie, na tym skrzyżowaniu brak monitoringu, brak patroli, źle zaprojektowane, brak fotoradaru aktywnego a kolizje/wypadki są nagminne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    okoniowaty(2015-11-17)
  • Wrotki możesz sobie sam zakupić, ja nie mam problemu z tym skrzyżowaniem a nawet ostatnio sam uratowałem swoje życie przed rozpędzonym autem ciężarowym które wjechało na świetle czerwonym, nie chodzi o tych co ignorują a o tych co mają problemy, giną niczego winni. www.portel.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    okoniowaty(2015-11-17)
  • Odezwał się fachowiec od infrastruktury. Zajmij się najpierw poprawną pisownią, a potem pouczaj innych.
Reklama