UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech ktoś mi powie, że ludzie w dzisiejszych czasach nie są niewolnikami. NA WSZYSTKO trzeba urzędniczych pozwoleń i robić opłaty. Żeby człowiek nie mógł iść nad rzekę i zarzucać sobie wędki bez całej teczki papierów przy sobie. A może tak naszych praprzodków uznać oficjalnie za złodziei i bandziorów bo parali się połowem ryb bez płacenia urzędnikom?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Bogdan123(2017-03-06)
  • @Bogdan123 - Bogdan 123.Ja jestem wędkarzem już od wielu lat i uiszczam opłaty dla dobra rybostanu naszych wód. posiadam pozwolenie, oraz kartę wędkarską, ponieważ solidaryzuję się z ludźmi, których choć w małym ułamku obchodzi co dzieje się na naszych wodach. Nienawidzę prostaków, którzy jak Ty, zatrzymali się tam u praprzodków. wszystko się zmienia, a ja jestem za tym, aby miejsca, w które udajemy się, żeby spędzić czas na relaksie z wędką i na tym co jest naszą pasją były chronione, a takie prostactwo wręcz tępione jak "chwast". Bardzo popieram akcję tamtejszej Policji i chciałbym, aby takie akcje właśnie pomagały w niszczeniu takich "chwastów"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    golabekkolo(2017-03-08)
Reklama