UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zadaję pytanie naszym mądrym policjantom z drogówki dlaczego ludzie nie mający pojęcia o ruchu drogowym poruszają się po ulicach??? dlaczego jeżdżą po chodnikach rozganiając dosłownie przechodniów z chodnika to plaga po chodnikach poruszają się bardzo szybko stawarzając zagrożenie czemu tego nie widzicie??? za komuny był lepszy porządek rowerzysta na chodniku płacił mandat teraz nie można bezpiecznie przejść potraficie karać kierowców często bez winy miałem podobny przypadek dziewczyna wpadła mi na maskę jadąc chodnikiem zaznaczam obok była ściezka rowerowa ona jechała chodnikiem przyjechała policja nie dali mi nawet się wytłumaczyć dali mi mandat 200zł a dziewczyna pojechała dalej nie majac nawet zadnego dokumentu policja zachowuje sie chamsko i nieprzepisowo za to robią sobie kastingi i konkursy na najlepszego gliniarza oni znaja tylko 4 słowa placi pan czy do sądu działaja z zastraszenia człowiek zdenerwowany płaci bo chce mieć spokój tak było w moim przypadkun później żałowałem ze przyjąłem mandat
  • Aha, a potem się obudziłeś. ..
Reklama