UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zadałbym chętnie pytanie czy ktoś policzył ile statków będzie wpływało do "wielkiego" portu Elbląskiego skoro w Gdańsku port nie jest w pełni wykorzystany a TIR w 30 minut dojedzie do Elbląga jak skończą S7.Jakie będą koszty utrzymania kanału żeglugowego (pogłębianie, lodołamacze itp). Kto i za ile wybuduje w "wielkim" Elbląskim porcie dźwigi i suwnice do rozładunku kontenerowców. Kto przebuduje "wielki" port Elbląski tak by statki mogły zawrócić. Jakie towary będzie się tu wozić (nie mówię o tych barkach co płyną do Rosji bo kanał tu jest niepotrzebny). Może się czepiam ale tylko jeden, powtarzam jeden statek przypływa do Elbląga po przekładnie około raz w miesiącu bo po prostu nie ma co wozić. Niestety ale TVP Info raczej nie dopuści mnie do głosu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    28
    Inżynier(2018-02-23)
  • @Inżynier - Ma Pan "Świętą racje" To jest tylko zadyma polityczna. Nie ma sensu ten projekt, . Do port el: mogę dodać wpis, a nie mogę zaakceptować, lub nie, swojej opinii na dany temat. Czy to nie chore? Pisać można, a łapka w górę lub w dół nie, czy Was nie pogięło? dot: Puszczonywkanał
  • Niech zgadnę , zapewne jesteś z Gdańska i masz profity z negowania tej inwestycji lub Bisz się że spadną wam wpływy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Jamaleg(2018-02-23)
Reklama