UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "jak śnieg spadnie"- chodnik musisz odśnieżać nie dlatego, że zimą jest Twój, tylko dlatego, że jesteś właścicielem posesji wzdłuż której przebiega. To róznica. Kiedy budowałeś dom sam pewnie zabiegałeś żeby gmina zarówno chodnik jak i drogę zbudowała i to na gminnym nie Twoim gruncie. Jak widzisz zobowiązany jesteśzimą do zapewnienia przejścia tylko chodnikiem a drogę odśnieża Ci gmina na koszt podatników. Autor artykułu pojechał grubo. Bulwary w Warszawie. .. .Sąd Najwyższy. .. U nas w Elblagu jest prościej. Uchwała Rady Miejskiej. .. I rzeczywiście można sobie do sądu pochodzić z 6 lat by sądzić się nawet w Sądzie Najwyższym o piwo. .
  • @kiks - A my, gdy budowaliśmy dom, to, chcąc miec przed domem chodnik, ktory nalezy do miasta, to sami musieliśmy go położyć, do dziś nikt mi pieniedzy nie zwrócił, Prozę używać sprawdzonych argumentów.
  • Ja nie widzę róźnicy - mi nie przeszkadza gdy ktoś pije na chodniku który przebiega w zdłuż mojej posesji, a nadal mnie bulwersuje odśnieżanie chodnika wzdłuż mojej posesji. Jak sam zaznaczyłeś nie mojego chodnika, więc czemu mam odśnieżać i odpowiadać za czyjąś własność? Może rano gdy mrozy to mam odśnieżać i skrobać szyby również w autach w zdłuż mojego auta ?- które jak wspominany chodnik mają swojego właściciela.
Reklama