Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakat w referacie do zadań specjalnych

 
Elbląg, Wakat w referacie do zadań specjalnych
fot. Anna Dembińska

Po rezygnacji Mariusza Grudzińskiego ze stanowiska kierownika Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ratusz rozpoczął poszukiwania jego następcy. Na ogłoszony konkurs wpłynęła tylko jedna oferta.

6 października Urząd Miejski ogłosił konkurs na nowego kierownika Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Będzie on odpowiedzialny za koordynowanie zadań z zakresu bezpieczeństwa, obronności, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Będzie współpracował z analogicznym wydziałem w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Do jego zadań należy m.in. wykonanie i aktualizacja planu obrony cywilnej dla Elbląga i nadzór nad przygotowaniem elbląskiej Obrony Cywilnej do wykonywania powierzonych jej zadań.
     Na konkurs wpłynęła tylko jedna oferta.
     - Prawdopodobnie w tym tygodniu zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem – zapowiada Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Ratusz planuje, aby nowy kierownik referatu rozpoczął pracę już w listopadzie 2016r. Obrona Cywilna ma za zadanie wykonywać zadania mające na celu ochronę ludności cywilnej przed niebezpieczeństwami wynikającymi z działań zbrojnych lub klęsk żywiołowych, przezwyciężanie ich następstw i zapewnienie warunków koniecznych do przetrwania. W Elblągu z działaniami OC mamy najczęściej do czynienia podczas groźby powodzi w naszym mieście. Ostatnio takie zagrożenie miało miejsce na początku października, kiedy to silnie wiejący wiatr cofał wodę z Zalewu Wiślanego do rzeki Elbląg.
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Fototapety dziecięce
Obraz na dibond 300x60 cm - Kawa
Fototapety dziecięce