Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty z animacji komputerowej

Elbląg, Warsztaty z animacji komputerowej Bartosz Orlicki

23 września rozpoczną się zajęcia w Szkole Komunikacji Wizualnej działającej w Bibliotece Elbląskiej. Uczestnicy pod okiem fachowców stworzą film animowany oparty na lokalnej legendzie. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty podzielone zostały na dwudniowe bloki weekendowe. Zrealizowanych zostanie sześć sesji prowadzonych przez fachowca od animacji komputerowej Wojciecha Wawszczyka i Bartosza Orlickiego - specjalistę animacji multimedialnych i rysownika.
     Zajęcia odbędą się w nowo otwartej Bibliotece Wirtualnej mieszczącej się w piwnicach gmachu głównego Biblioteki Elbląskiej, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania.
     Program warsztatów skierowany jest głównie do uczniów szkół średnich i studentów, których pasjonuje historia, a jednocześnie pragną rozwijać umiejętności posługiwania się sprzętem komputerowym aby realizować własne wizje artystyczne. Uczestnicy warsztatów powinni wykazać się jedynie podstawową znajomością obsługi komputera. Tajniki pracy z programami do animacji przybliżą prowadzący warsztaty i studenci informatyki.
     Podczas zajęć powstanie materiał multimedialny opowiadający jedną z elbląskich legend, która zostanie przedstawiona w bardzo nowoczesny sposób z wykorzystaniem współczesnych technik informatycznych i animacyjnych. Będzie to „klasyczny” film animowany, który, dzięki oparciu scenariusza na lokalnych podaniach, będzie popularyzował kulturę i historię regionu, z drugiej zaś strony, klasyczna animacja wzbogacona zostanie o elementy interaktywne - składać się one będą na swego rodzaju grę edukacyjną zbudowaną w formie quizów i zagadek.
     Sesje odbędą się w weekendy: 23 - 24 września, 30 września -1 października, 14 - 15 października, 28 - 29 października, 11 - 12 listopada, 25 - 26 listopada.
     Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać pocztą elektroniczną na adres: marcin.l@bibliotekaelblaska.pl lub wydruk dostarczyć do sekretariatu Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 września. Spośród wszystkich chętnych prowadzący wybiorą grupę 25 uczestników, którzy wezmą udział w warsztatach. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje na temat Szkoły Komunikacji Wirtualnej znajdują się na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej www.bibliotekaelblaska.pl. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
     Mówi Arkadiusz Kowalczyk, specjalista do spraw komunikacji społecznej w Bibliotece Elbląskiej:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
Okulary korekcyjne EVA MINGE