UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • majke pisze. .. " PIS-szlam raus. .. .. " coś w społeczeństwie się porobiło. .. zapomnieliśmy jak nieludzko Niemcy traktowali Polaków w czasie okupacji, . .. potem w czasie wyzysku z pracy dla Niemca. .. ??/ szok. .wielki skandal. .. jak tak mozna na rodaków wrzeszczeć " R A U S ". .. k---wa gdzie ja żyję. .w jakim świecie. .. ciekawe czy znajdzie sie taki wielki patriota i przekaż 13 emeryta dla bardziej potrzebujących. .. nie słyszałem na razie o takim przypadku. .. Pan Protas teraz nam Europę. .. po Elblągu będzie budował z SEKRETARZEM kc CIMOSZEWICZEM gratuluje koalicjanta. .. co to w Polsce się dzieje. .. niesamowite po 30 latach komuszki wracają. .. a ludzie chcą na nich głosować. .. .nic tu nie mogę zrozumieć. .. jaka droga rozumowania. .. targowica. .. zdrada polskości. .. a to tylko dzięki Kościołowi. .. jako instytucji i ciężkim wrotom do świątyń, kiedy były zamknięte i chroniły Polski Język w czasie zaborów / mimo swoich błędów i skandalu który ma być oczyszczony / udało się odzyskać wolność dla Państwa Polskiego. .. a tearz plujesię na nasze Państwo, nasz Rząd. .. bo niby że to PIS owski rząd ???? coś niesamowitego. .. niebywałe co w głowie człowieka musi się stać, żeby wrzeszczeć "R A U S ". .. na Polaka. .. któremu to słowo śni się 75 lat. .. gratulacje ohydne "majke - elblążanin". .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    PolskiObywatelzElbląga(2019-05-09)
  • @PolskiObywatelzElbląga - jako odskocznię proponuje 110 szpital Wojskowy Psychiatrję. Nie licz na 13 emeryturę weź się do roboty
Reklama