UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pomijam juz instynkty samozachowawcze i wyobraznie kierowcy,a właściwie ich brak. Ale tak to jest w kraju gdzie kierowców się Óczy a nie uczy jazdy tylko jak zdać egzamin aby leniwemu zomowcowi z wordu palec wszedł odpowiednio głęboko w ... i nie oblal o byle pierdolel jak najechanie lekko na linie albo za mala albo za duza dynamike wedle uznania. Doputy nauka jazdy będzie tak wygląda to na drogach bedzoie co będzie, brak uczenia po co jest krzyż. Św adrzeja po co stop, przewidywania ze na przejeździe 1001 raz może się pojawić pociąg... Wiem. Każdy kiepwca sie cale życie uczy a glupim umiera, ale to jest właśnie efekt systemu jaki jest wszyscy udaja ze cos robią, począwszy od szkaolacych egzaminujacy o policji i urzędnikach nie wspomnę. A to niestety tylko maly zarys problemu... Oby kierowca tej lekcji juz powtarzać nie musial, bo ma okazje wyciągnąć z niej wnioski... Jako jeden z nielicznych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    ojdyromuchomoro(2019-07-17)
  • Co z tego, że jest tam krzyż jak prawie nigdy nie jest wykoszone i żeby coś zobaczyć to musisz wyjść z samochodu, albo przodem wyjechać. Na przejeździe musi być dobra widoczność, a nie, że wynoszą raz w roku a poza tym rosną zarośla.
  • I tu się pozwolę nie zgodzić. Mam prawo jazdy od dwudziestu pięciu lat. W międzyczasie zrobiłem kat. C+E. Aktualnie robię kat. D. i przed każdym nawet strzeżonym przejazdem kolejowym instruktor kładzie nacisk na to żeby się rozejrzeć przed przejazdem więc nie jest to jedynie wymysł egzaminatorów. Po prostu w naszym pięknym kraju zasada jest prosta: zdałem, dostałem prawko więc jestem nieśmiertelny. Także drodzy Państwo nie ma sensu patrzeć na boki W PI... E I NA GAZ!!! Później się będziemy martwić co dalej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Marcinow(2019-07-17)
Reklama