UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja mam tylko jedno pytanie - jakiego wykształcenia są panowie Kazimierz Falkiewicz i Mariusz Lewandowski. Kto mi na to pytanie odpowie?
  • Proszę przyjść do siedziby Stowarzyszenia, ul. Czerwonego Krzyża 2 i zapytać osobiście oraz poprosić o stosowne dyplomy :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Pozawodówce(2016-08-31)
  • MariuszLewandowski-Fc @Pozawodówce - Mądrego to i miło poczytać. Po pierwsze nigdy nigdzie nie kandydowałem i kandydować nie zamierzam ponieważ zajmuje mnie bardziej proces wyborczy niż bycie wybieranym stąd staram się być w składzie komisji wyborczych. Po drugie zaś o ile kogoś interesują moje sprawy osobiste to osobiście o ma nie zapytać ale dyplomami ścian tapetować nie zamierzam. Przypominam też pewnego posła i prezydenta z wykształceniem zawodowym, kilku posłów z wyrokami na przykład za pobicia wymuszenia lub jazdę po spożyciu. A jeden z ex prezydentów miał wykształcenie prawie wyższe. Za znaki przestankowe nieustannie przepraszam, a pozostałych hejteró pozwolę sobie okryć milczeniem,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2016-08-31)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nie kandyduje Pan- nie dlatego, że interesuje Pana wyłącznie proces wyborczy. Pan nie kandyduje bo osoby skazane nie mogą kandydować. Ale jeśli na przykład wyborcy daliby się ogłupić i wybrali jakiegoś pana z Kazimierza, to ten pan mógłby Panu zafundować jakąś porządnie płatną synekurę. Proste ? Proste. A do polityki nadajecie się obaj Panowie ze zdjęcia jak młotek do leczenia zębów. Mierny polityk - Jerzy Wilk rozegrał was jak małych Kaziów przy okazji waszego referendum. Tyle w temacie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    fanKaziopka(2016-08-31)
Reklama