UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Ignorancja szkodzi. Proponuję poczytać nieco o zatarciu kar a jak już Pan doczytasz to może zrozumiesz że w wyborach za dwa lata mogę kandydować nawet na Prezydenta Rzeczypospolitej. Pana ogłupić się nie da to jasno wynika z Pana wypowiedzi - doprawdy osiągnął Pan już dno Rowu Mariańskiego i dalej się nie da ani o cal. .. .Synekurki to domena polityków średnich lotów - za małych na przywództwo a zbyt leniwych na prowadzenie własnej firmy. Co zaś do Posła Wilka to już z chwilą złożenie podpisów wiedzieliśmy że będzie kolejnym Prezydentem Elbląga i żeby zabezpieczyć Elbląg przez odcięciem od środków unijnych spotkaliśmy się z Donaldem Tuskiem. Niestety wygląda na to że nas oszukał. Mam nadzieje że jeszcze będzie okazja go z owej złamanej obietnicy rozliczyć, ,, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2016-08-31)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pierwszy raz zgadzam się z Panem w 100%. Ma Pan całkowitą rację, że ignorancja szkodzi. Tyle, że ja - w Przeciwieństwie do Pana - swoją ignorancję głęboko ukrywam nie zabierając głosu na tematy, o których nie mam zielonego pojęcia. Pan natomiast swoimi pseudointelektualnymi wypocinami zaśmieca wszystkie możliwe fora. Pan oczywiście uważa, że jest dokładnie odwrotnie. Pan ma zawsze rację i Pan zawsze i wszystko wie lepiej. Więc kończąc z Panem dyskusję - zaproponuję Panu prawdziwy sprawdzian Pańskiej mądrości. Proszę napisać i wydać książkę. Obstawiam, że sprzedadzą się dwa egzemplarze Pana "złotych myśli". Nabywcą jednego będzie Pan. Drugi egzemplarz zapewne kupi jakiś pan z Kazimierza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    fankaziopka(2016-08-31)
  • @fankaziopka - Gadajcie co chcecie "Wolny Elbląg" spowodował wywalenie Nowaczyka i Rady Miejskiej, pyskujecie anonimowo a nic sami nie potraficie zrobić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    NowoCzesny(2016-08-31)
  • @NowoCzesny - sorki. Nie było zmiany na lepsze tylko na gorsze. Nie byłem fanem Nowaczyka ale był 100x lepszy od Wilka. Zamienił stryj siekierę na kij. A za referendum zapłaciliśmy wszyscy. Przecież nie jego inicjatorzy. Taki jest skutek gdy za politykę zabierają się ignoranci i nieudacznicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    fankaziopka(2016-08-31)
  • @fankaziopka - W czym był lepszy w zadłużaniu miasta, podwyżce czynszu w mieszkaniach komunalnych? Przecież 8 zł od metra za mieszkania które są dla najuboższych, są najdroższe w TBS nie jest tak drogo! Miasto nie budowało, nie remontowało większości nieruchomości ale za to życzyło sobie 8 zł od metra, za czasów Nowaczyka.
Reklama