UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam pytanie do wszystkich którzy się mojej mamy. CO WAM DO TEGO ŻE MA TAKIE AUTO?!, I ŻE NIBY ZAP***** NA ULICY!?!?! Nie macie co robić tylko pisać hejty w jej stronę. Wy sobie tak po prostu to piszecie i macie to dzieś jak się czuła gdy w tym aucie koziołkowała, ani ja gdy przychodzę zadowolona ze szkoły i dzwoni do mnie babcia że mama jest w szpitalu bo miała wypadek. I tak wogóle to nie zapier***** tylko jechała 70km na h. pomyślcie zanim coś napiszecie, bo gdy czytam co po niektóre kom. to sobie myślę co za kretyni tak piszą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    kochaniutka2003(2016-11-25)
  • Jeszcze więcej siary córka matce zrobiła tym komentarzem... O.O
  • @kochaniutka2003 - 70 km/h to nie jest z a p i e r d a l a n i e? Chryste, 70 km/h na bardzo śliskiej drodze? Zabrać jej prawko i zabronić dożywotnio prowadzenia pojazdów, łącznie z wózkami w supermarketach!
  • @kochaniutka teraz to dałaś czadu. Czy na tej szosie- bo nie nazwę droga- można aby na pewno jechać z taką prędkością? A co z oceną warunków atmosferycznych... obliczona droga, zapewne mgła.... twojej matce dałabym dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Inne normalnie trasę przejechala a ona w rowie. Więc nie dostosowała się do warunków panujących na drodze. I dow....lić jej mandacicho i zabrać prawko, szczególnie jeśli tam nie można jechać 70km/h. To szaleństwo... zaszalała mamusia.. a gdyby wpadają w poslizg/ nie panujących nad pojazdem wjechała na przeciwnegły pas którym jechała inna matka z małym dzieckiem?! To co?! Nadal być pytała o co tyle szumu?! Nie dostosowanie prędkości jazdy (70km/h to stanowczo za dużo na te warunki) powinno skutkować wysokim mandatem i zabranie prawka. I tyle.
Reklama