UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wreszcie wakacje!

 
Elbląg, Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni przez prezydenta Elbląga i dyrekcję szkoły
Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni przez prezydenta Elbląga i dyrekcję szkoły (fot. Anna Dembińska)

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług otrzymał jako jedyny w województwie tytuł „Lidera Edukacji Zawodowej” przyznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nic więc dziwnego, że to właśnie tutaj odbyły się miejskie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Zobacz fotoreportaż.

- Gratuluję pani dyrektor Dorocie Bajor, kadrze pedagogicznej i przede wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz za to, że jesteśmy najlepsi w regionie – mówił Witold Wróblewski, prezydent Elbląga podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. - To nie jedyny sukces tej szkoły, jeden z absolwentów zdobył „Złotą Kielnię”. To kolejny dowód na to, że w Elblągu potrafimy dobrze kształcić. Dzisiaj jest fantastyczny dzień dla oświaty, zwłaszcza dla szkolnictwa zawodowego. Wracam prosto ze spotkania z marszałkiem Markiem Brzezinem, z którym podpisaliśmy umowę na dwa projekty, jeden z nich dotyczy budowy Elbląskiego Centrum Edukacji Zawodowej – dodał. - Ten rok był bardzo trudny dla szkolnictwa w całej Polsce w związku z wejściem w życie nowej reformy oświaty. Jednak za sprawą dobrej pracy Departamentu Edukacji, w Elblągu nie zostanie zwolniony ani jeden nauczyciel. Dodatkowo wszyscy rodzice mają zabezpieczoną możliwość skorzystania z przedszkoli – to kolejna dobra wiadomość na następny rok szkolny – tłumaczył prezydent.
       Podczas uroczystości szczególnie wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli wyjątkowo dobre wyniki w nauce, zostały również rozdane dokumenty Europass – Mobilność dla nauczycieli ZSISiU. Dodatkowo prezydent Elbląga nagrodził po dwóch wyróżniających się uczniów z każdej elbląskiej szkoły. Zakończenie roku szkolnego było idealną okazją do nagrodzenia dyrektorów elbląskich placówek oświatowych, którzy w tym roku kończą swoją kadencję.
       Tymczasem w Olsztynie warmińsko-mazurski kurator oświaty zaprezentował złotą dziesiątkę szkół podstawowych i gimnazjalnych, w której znalazły się elbląskie placówki. Liderem szkół podstawowych została SP nr 21, na drugim miejscu znalazła się SP nr 12, na czwartym SP nr 19, a na 10 miejscu SP nr 11. Wśród elbląskich gimnazjów znalazło się gimnazjum nr 3 oraz gimnazjum nr 4.
       Sukcesów więc w roku szkolnym nie brakowało, czas zacząć zasłużone wakacje!
      
Agnieszka Pawowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama