Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wstąp w szeregi policji

 
Elbląg, Wstąp w szeregi policji
fot. policja
Rek

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu zaprosił przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na spotkanie aktywujące do pracy. Celem spotkania było przedstawienie oferty zatrudnienia w formacji, jaką jest policja.

- Była to wyselekcjonowana grupa zarejestrowanych u nas 11 osób spełniających kryteria naboru – mówi Jolanta Marynowska z PUP w Elblągu. – Chcemy aktywować tych młodych ludzi do poszukiwania stałej pracy. Służba w policji jest jedną z takich alternatyw.
     Spotkanie odbyło się w Zakładzie Aktywności Zawodowej przy ul. Bema. Część z 11 osób uczestniczących w spotkaniu poważnie myślała o związaniu się z policją. Były pytania, były prezentacje oraz odpowiedzi. Najczęściej pytano o możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i czasu na torze sprawnościowym oraz warunki przyjęcia dla nowego kandydata.
     O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polski (nie skazani prawomocnym wyrokiem), korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.
     Wszyscy ubiegający się o przyjęcie do służby, w trakcie kwalifikacji są oceniani systemem punktowym. Punkty przyznawane są m.in. za testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychicznej oraz poziom wykształcenia i dodatkowe umiejętności. Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów, dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
     Wszystkich, którzy są zainteresowani wstąpieniem do policji, a także tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, zapraszamy do Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, która mieści się przy al. Piłsudskiego 5 w Olsztynie zachęca Komendant Miejski Policji w Elblągu. Podstawowe informacje dla kandydatów udziela również Wydział Kadr i Szkolenia KMP w Elblągu pod nr tel.: 55 230 12 31.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Po szkole zawodowei niewystarczy kiedys policia byla po 7 kladah podstawówki widocznie maiom zadurzo hentnyh i stawiaiom wymagania
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  (2018-03-09)
 • No tak, zostać policjantem w firmie, w której nie masz życia prywatnego, w której jesteś w każdej chwili narażony na pomówienia, dyscyplinarki czy zarzuty z 231 i inne. W firmie, w której Twoi przełożeni mają Cię w 4 literach, społeczeństwo na Ciebie pluje na ulicy, jesteś zobowiązany do narażania swojego życia i zdrowia i to zdrowie sobie rujnujesz z każdym kolejnym rokiem (no chyba, że ktoś ma fuchę sznupka czy innej maskotki i to jego jedyny problem służbowy). Dla prokuratorów jesteś popychadłem, a gdy noga się podwinie to każdy powie radź sobie sam. No i oczywiście pełna dyspozycyjność, święta, weekendy - najlepiej jakbyś 24/h w komendzie siedział.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  11 0
  Real(2018-03-09)
 • Za kilka lat w Policji zostaną starzy policjanci na stołkach i kobiety w ciąży
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 0
  (2018-03-09)
 • Nieprzyjmowanie do policji osób po szkolach zawodowych jest dużym błedem i ograniczeniem dla wielu wartościowych mlodych ludzi. Nowy minister MSWiA powinien, jak najszybciej to zmienić
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 4
  (2018-03-09)
 • popieram przedmówców, co tak skomplikowanego jest w patrolowaniu ulic, czy pracy drogówki, że absolwenci technicznych szkol zawodowych, np. samochodówki nie potrafiliby jej wykonywać, pewnie lepiej niz absolwenci szkół typ Jański.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 3
  (2018-03-09)
 • @Real - Real tym się nie martw, gorsze że jeden drugiego podpier. .. .la byle złapać ciut lepszą fuchę albo 5 zł. więcej dodatku. Niestety ale to dotyczy również oficerów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 0
  jużemeryt(2018-03-09)
 • Kontrakt podpisujesz na 25 lat, gorzej niż za cara, czy w Prusach, gdzie służba trwała 20 lat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  (2018-03-09)
 • Tępe Kulsony dzisiaj w cenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2018-03-10)
 • Przy rekrutacji napiszcie, kłamcą i nieuczciwym wstęp wzbroniony !!! Napiszcie również, że praca tylko dla rozgarniętych i pracowitych, bo leni już macie wystarczającą ilość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  volwik(2018-03-10)
 • @Real - - " dyscyplinarki czy zarzuty z 231 i inne. " - Dziwnym trafem znam takich, co dawno powinni być wyrzuceni na zbity pysk a dalej pracują i są kryci przez komendanta. Stwierdzam, że Twoje spostrzeżenia są nierealne i nieprawdziwe !!! Na szacunek zawsze trzeba zapracować, nie sądzisz???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 2
  nierealny(2018-03-10)
 • Dziwy mnie takie podejście, że niektórzy myślą, że praca w Policji to leżak i wygrzewanie się całymi dniami wśród śpiewających ptaszków. A no nie !!! Każdy musi mieć świadomość, że jest to służba dla obywateli, zaznaczę słowo służba, ale są w tej pracy plusy a mianowicie nabierasz bardzo szybko emerytalnych praw i możesz jako młody jeszcze człowiek leżeć do góry ja. .. mi, w stosunku do innych obywateli, którzy muszą zap. .. .ać prawie do śmierci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 5
  otco(2018-03-10)
 • @otco - Nabiersasz szybko praw emerytalnych w 55 roku życia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1 1
  (2018-03-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Jezioro
Fototapeta z ludźmi