Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybrano dyrektora ZUS-u

Elbląg, Wybrano dyrektora ZUS-u fot.Anna Dembińska, arch. portel
Rek

Karina Podlaszewska, dotychczasowy dyrektor oddziału ZUS w Elblągu potwierdziła swoje wysokie kompetencje. Od 1 grudnia będzie kontynuowała kierowanie oddziałem.

Po zakończeniu całego procesu konkursowego, na który składał się test wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, sprawdzian kwalifikacji kierowniczych oraz rozmowa z komisją rekrutacyjną i finalnie z prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wyłonionych zostało 30 dyrektorów oddziału. Na pozostałe 13 stanowisk powołani zostaną pełniący obowiązki, ponieważ nie wyłoniono kandydatów, którzy spełnialiby stawiane przez zarząd Zakładu wymogi. Nadal swoje obowiązki sprawować będzie 14 dyrektorów, którzy w konkursie potwierdzili wysokie kwalifikacje do pełnienia tej funkcji. Spośród nowych dyrektorów, aż 13 to osoby z wewnątrz ZUS, które dotychczas zajmowały niższe stanowiska, w tym zastępców dyrektorów czy naczelników wydziałów, a które wykazały się w konkursie dużą wiedzą i kompetencjami kierowniczymi. Natomiast 7 osób, które obejmie stanowiska dyrektorskie, to kandydaci spoza Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, w większości pracownicy samorządów oraz centralnych i lokalnych instytucji publicznych. W oddziałach, w których stanowiska dyrektorskie obejmą pełniący obowiązki, zostanie ogłoszony konkurs.
     Oficjalne powołanie z rąk prezes ZUS nowi dyrektorzy odebrali dziś (30 listopada) w centrali Zakładu. Swoje stanowiska obejmą zaś z 1 grudnia.
Monika Górecka, regionalny rzecznik prasowy ZUS w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Brawo p. Karino
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 5
  bad(2016-11-30)
 • bad podlizuch/a
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  (2016-12-01)
 • Kolejna kariera w stylu Dyzmy. Z rzecznika na dyrektora, i znowu. .. Ponoć to jakiś układ solidarnościowej prowenencji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 3
  (2016-12-01)
 • Bzdury piszecie! A co w tym złego, że była rzecznikiem? Była też zwykłym pracownikiem. Zwyczajnie, najlepiej wypadła na wszystkich etapach konkursu. Z rodziną Mi. .. wiczów nie ma nic wspólnego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 5
  jaga13(2016-12-01)
 • jaga13 przestań się podlizywać, premii i tak nie dostaniesz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  (2016-12-01)
 • W grudniu 2010 r. na stronie info. elblag. pl zamieściłam wpis o treści: „Gratuluję Pani Karinie Podlaszewskiej wyboru na Dyrektora Oddziału ZUS w Elblągu. Uważam, że w młodych tkwi bardzo duży potencjał tylko trzeba jej zaufać i dać spokojnie pracować. Osobiście życzę jej wytrwałości a pracownikom by wspierali swojego Dyrektora w dobrych i złych chwilach, bo zawsze jest łatwiej, tak jak w rodzinie, gdy można na siebie wzajemnie liczyć i dążyć do wspólnego celu. ”. Dziś dodam jest mi bardzo miło, że pozostaje Pani z nami. Gratuluję wyniku konkursu i podpisuję się pod tym, jak powyżej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 3
  (2016-12-02)
 • Tak zaangażowanego dyrektora inne instytucje mogą ZUS-owi tylko pozazdrościć. Pani dyrektor, wymaga od ludzi 100%, ale z siebie daje 200%. Pracownicy, którzy wiedzą po co przychodzą do pracy wspierają ją i może zawsze na nich liczyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 4
  (2016-12-02)
 • Słyszałam że w tym zusie nie lubi się dobrych stosunków pomiedzy pracownikami. Jeśli są jakieś przyjaźnie, komuś z kim się dobrze pracuje to kierownicy maja nakaz rozbić takie grupy. Po prostu robi się przesadzanie pracowników między pokojami. W taki sposób kazdy jest anonimowym robotem który ma tylko klepać w klawiaturę. Jak w szkole podstawowej. Marysia lubi Jolę, więc trzeba tę znajomość zniszczyć i przesadzić Marysię do Zuzi a Jolę do Kasi. I tak co tydzień. W ty, porocederze prym wiedzie podobno jakaś chuda kierowniczka. Jak w jakim obozie pracy, nosy w papiery i do roboty ROBOTY !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2016-12-03)
 • Chciałabym przekazać miłą wiadomość na temat pracownika Oddziału ZUZ w Braniewie p. Danuty Kozaczuk, a mianowicie jest to osoba bardzo kompetentna, miła, uprzejma i bardzo życzliwa dla petenta, w O/ZUZ załatwia się rożne sprawy, m. in. np przyszłej emerytury, co przysparza często wiele stresu, z uwagi na niewiedzę odnośnie składania i wypełniania dokumentów itp, ale jest p, Danuta, która pomoże i w bardzo wyraźny i zrozumiały sposób wyjaśni co trzeba. Uważam, że zasługuje na szczególne wyróżnienie za swoją pracę, niezależnie od tego, iż otrzymuje za to wynagrodzenie. Z poważaniem Maria Gruszka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2017-11-08)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Hosting WWW BIZNES