UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do osoby, której nie podoba się zwrot "perełki ''- wytłumaczę : załóżmy, ze urodziłeś się w tym samym roku co Małysz, on będzie perełką a ty nikim. Taka jest różnica między starym budynkiem o ciekawej architekturze a starym barakiem, choćby były z tego samego roku. A o dziedzictwo narodowe i naszą historię trzeba dbać a nie wyburzać wszystko jak leci. Wolę by moje podatki szły na to niż na nierobów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    jukka(2018-01-04)
  • @jukka - Nikim to ty jesteś. To była stara zapleśniała buda i nie ośmieszaj się z tym perełkami.
  • @jukka - perelka jest np galeria el, katedra, teatr, a nie taka rudera
  • Ale do tego stanu - zapleśnienia itd - to ktoś ja doprowadził, czyż nie ? Podobną techniką, przedwojenną rzecz jasna, budowane budynki mieszkalne (bo o te mi głównie chodzi) stoją jeszcze w wielu miejscach naszego miasta i są w DOBRYM stanie, niezależnie ilu maja lokatorów. Ale - i tu jest najważniejsze - mieszkają w nich ludzie, którym ZALEŻAŁO na ich utrzymaniu w dobrym stanie, oni nie chlali, nie szczali na schodach jak we francuskich zamkach w czasach Króla Słońce. .. Dziś są to już najczęściej wspólnoty i dalej dbają. Wiem o czym piszę, bo znam "od środka" dwa takie domy (większy, 6 rodzinny i mniejszy, 4 rodzinny), bywam tam bardzo często. Pozostałe mam w bliższej i dalszej okolicy, zatem widzę, co się wokół nich działo i dzieje. Skądinąd nie wszystkie wyburzone budynki były tak zasyfione, jak ten. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Niedokońcamaszrację...(2018-01-05)
Reklama