UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie nauczycielu, nie szkoła mi wrogiem, ale postępowanie nauczycieli, którzy zapomnieli czym jest etyka, moralność i zwykła przyzwoitość. Co do literatury fachowej radzę mniej jej czytać, bo póki co, niech pan poczyta sobie " Działka i ja "
  • Jako partner nauczycielki uważam że podwyżki im się należą.Na pewno nie w takiej wysokości bo budżet państwa by tego nie wytrzymał,nie w tym czasie i nie w ten sposób jaki wybrali nauczyciele. Do tego podwyżki powinny być w jednej formie dla wszystkich nauczycieli no może z różnicą co do stażu pracy. Nie co do stopnia. Wstydzę się za nauczycieli bo wiem co oni w tej chwili tam robią, często nie mają swojego zdania ,wiedzy w zakresie finansów państwa, idą jak ślepe krowy za głosem "bo mi się należy "strajkuję bo strajkuję ".Co do nauczycieli udzielających korepetycji podczas strajku i L4 to odsyłam do US ul. Mickiewicza 43 i KMP Elbląg. Tam będą widzieć co z tym zrobić.Informator może być anonimowy treść i nazwiska nie.Papier wszystko przyjmie.To co się wyprawia woła o pomstę do nieba. Popieram nauczycieli - ale moi drodzy opanujecie się nie w tej formie...Działania czysto polityczne.
Reklama