UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Karetka na sygnale ma pierszeństwo?? Ha ha ha. Na kurs nieuki!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    48
    kamisiak(2015-07-29)
  • No właśnie człowieku idź na kurs doszkalajacy albo oddaj prawo jazdy jezeli je posiadasz karetka z sygnałami świetlnymi i dźwiekowymi jest pojazdem uprzywilejowanym jeżeli masz pojęcie co to takiego. .. pozdrowienia dla kretynów uważających ze maja pierwszeństwo przed pojazdem uprzywilejowanym. .. takich właśnie cudownych kierowców mamy. .. znajomość przepisów. .. porażka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    przerażony(2015-07-29)
  • Pewnie że ma, przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, chyba nie wyobrażasz sobie by karetka na sygnale stała na czerwonym świetle i czekała aż wszyscy przejadą?? Uświadomię Cię, że gdyby kierowca karetki zatrzymał się z sygnałami świetlnymi oraz dźwiękowymi a do tego na światłach drogowych a kierowcy - mający pierwszeństwo według przepisów - karetki by nie przepuścili - ponieśli by odpowiedzialność za wykroczenie a i nawet nie wiem czy odpowiedzialność karna za takie coś nie grozi. Więc proszę nie wmawiać, że karetka jako pojazd uprzywilejowany takiego pierwszeństwa nie ma. A każdy wypadek z udziałem karetki to inna historia i nie nam oceniać jak było. Widziałem już nie jeden wypadek z udziałem karetki, chociażby parę lat temu może z 5 - 6 na Bema/Kościuszki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    okoniowaty(2015-07-29)
Reklama