UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jezdzic nie potrafia. trzeba utrudnic mozliwosc zdania na prawdo jazdy, trzeba wreszcie aby szkoli nauki jazdy uczyli realnej jazdy a nie zdania egzaminu. a wordy to mafia trzepiaca kase za oblanie dziwnego egzaminu im nie zalezy na poprawie bezpeiczenstwa im zalezy na trzepaniu portfeli kursantow. to jedna wielka mafia. pozniej ludzie nie potrafia sie zachowac w aucie przy duzych predkosciach, nie potrafia wyprzedzac, nie potrafia wychodzic z poslizgu. generalnie niczego nie potrafia a NEBy GND to juz wogle jest katastrofa co oni wyczyniaja na drogach w autach niesprawnych technicznie stwarzaja zagrozenie dla normalnych uzytkownikow drog ktorych stac na nowe auta bo w zyciu ciezko pracuja i sie ucza, a de... po podstawowce w zdezelowanym passacie wiezie smierc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    18
    turban(2016-06-30)
  • Ale masz kompleks, wykształcony człowieku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    mgr. Neb z nowego dworu gd.(2016-06-30)
  • @mgr. Neb z nowego dworu gd. - mgr z kropką to magazynier (tak na marginesie)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    :))))))))(2016-06-30)
  • @turban - co ty p i e r d. .. .facet jezdze codziennie do gdanska od 5 lat wiesz jak jezdza wszystkie busy na gsz?zapie. .. .. aja jak debile wyprzedzaja prawa lub lewa strona na pasach wylaczonych z ruchu po 8-9 osob w busie to dopiero tragedia a pozniej placz i kondolencje to tepaki straszne odpier. .. .ol sie od neb i gnd ta skoda to obce auto jadace na wczasy normalnie od wrzesnia do czerwca nie ma wypadkow dopiero kocury z poludnia i warszawa co oszczedza caly rok mocno depta na gaz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    TOMEK2000@(2016-06-30)
  • Co masz do NEB i GND? Ja 30 lat mieszkalem w Elblągu tutaj zdałem prawo jazdy za pierwszym razem i tutaj jezdzilem. Tak sie złożyło że teraz mieszkam gdzie indziej i mam rejestrację NEB. I jakoś to nie zmienia mojej techniki jazdy i umiejętności.
Reklama