UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jestem jedna z tych osob ktore maja "szczescie" codziennie wyjezdzac z wegrowskiej i skrecac w lewo i mam wrazenie ze rozbudowa CH Ogrody powoduje liczne sytuacje zagrażajace ruchowi drogowemu i malo kogo to obchodzi. Wyjscie dla pieszych prowadzące przez wyjazd zostało szybko usuniete, ale to co dzieje sie przez wiekszość dnia na ogólnej uniemożliwia bezpieczna jazdę. Chce rozbudowy tej galerii jak wiekszość ale zbyt czesto trzeba liczyć na kulturę innych kierowcow, aniżeli na zasady ruchu drogowego i pewnie gdyby to byla farma Pana Józka została by już nagrodzona odpowiednim mandatem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    terefereblablabla(2015-02-24)
  • Dokładnie, moim skromnym zdaniem przynajmniej na czas remontu powinna być tam możliwość jazdy prosto z obydwu pasów ponieważ prawy jest praktycznie cały czas zastawiony przez ciężki sprzęt i samochody ciężarowe. Ogólnie ta rozbudowa jest prowadzona chaotycznie i hmm. .. wszędzie bałagan. Zamiast zamknąć wyremontować i otworzyć to szarpią i siebie i klientów, carfour u mnie stracił na tym swoim bałaganie mam nadzieję że nie tylko na mnie, nawet po rozbudowie przez to będę omijał ten market.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    okoniowaty(2015-02-24)
Reklama