UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po przeczytaniu kilku zdań wstępu do tego nędznego artykułu wiedziałem, że mam do czynienia z wiernym fanatykiem PiSu. Nagroda autorze, jest za wykonywanie zadań ponad swój zakres obowiązków itp, a będąc rzecznikiem ministra, odpowiadając na pytania mediów wykonujemy swoją pracę. Nieważne jakie padają pytania, nieważne kto je zadaje. Odpowiadanie na nie to praca rzecznika, jego obowiązki służbowe. Naprawdę nie rozumiem sensu tego artykułu. Chciałeś pan pochwalić "mizerną zmianę" i panią płk. ? Do samej treści, a raczej braku poziomu słowa pisanego, nie będę się odnosić, bo wy pisowcy wiecie wszystko najlepiej i nie da się was do niczego przekonać, nawet argumentami popartymi naukowo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Ploterek(2018-03-19)
  • @Ploterek - ironia dla niektórych za trudna :P
  • @:P - Powiem (napiszę) tak. Czytając ten artykuł miałem mieszane uczucia, czy jest to pisane z ironią czy może autor jest miłośnikiem i obrońcom tejże partii. Postawiłem na to drugie, dlatego w takim tonie mój komentarz :) Jeśli rzeczywiście tenże artykuł napisany jest z ironią, to przepraszam, ale najwidoczniej minąłem się z nią w drzwiach :D Co nie zmienia mojego punktu widzenia odnośnie nagród. Za Naszą pracę/służbę jest pensja, a nagrody za szczególne osiągnięcia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Ploterek(2018-03-19)
  • @Ploterek - *obrońcą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Ploterek(2018-03-19)
Reklama