UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sami sobie robią opinię Ukraińcy w Polsce, tylko roszczenia i nasze pln y im w głowie a szacunku zero. Od kiedy jeden napisał na zakurzonym słupie w pracy "polacy to głupki" oczywiście swoją cyrylicą, nie mam do ukraińców szacunku, ale też nie pałam nienawiścią. Moim zdaniem nie powinien siedzieć w naszym więzieniu za nasze podatki, powinien dostać wysoką grzywnę i nakaz opusczenia kraju - skoro mu barwy nie odpowiadają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    5
    Tomasz 85(2019-07-23)
  • A ja chętnie zobaczyłbym go w polskim więzieniu . i żeby koniecznie dzielił celę tylko z polskimi karkami i żeby dowiedzieli się, za co siedzi.
  • @Tomasz 85 - Oczywiście więzienie nic tu nie zmieni według mnie sprawiedliwy i niezależny sędzia powinien dowalić surową karę pieniężną na rzecz np szpitala czy coś takiego i zakaz wjazdu na zawsze, przypominam jednocześnie że są kraje na świecie gdzie można stracić nawet głowę za taki czyn antypaństwowy, i są to kraje bardzo cywilizowane i bogate tylko kulturowo inne niż europka. Kiedyś była sprawa niemca który pijany znieważył pomnik króla w Tajlandii i groził mu wielki wyrok. Wniosek : nie pajacuj, szanuj kraj do którego jedziesz jaki by nie był a jak ci sie nie podoba to nie jedz tam i tyle.
Reklama