UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kupa baranów komentujących na temat tego zdarzenia. Powinniście wstydzić się lub zapaść pod ziemię. Ogromna tragedia dwojga osób, nieżyjącej babci i najprawdopodobniej psychicznie chorego wnuka. Wy nie macie zielonego pojęcia jaką tragedią jest to gdy w rodzinie jest ktoś chory psychicznie. Ale skoro tak ujadacie poczynając od kary śmierci dla chorego młodego człowieka kończąc na nazywaniu patologi zamieszkującej w tym hotelowców to nie pozostaje mi nic innego aby życzyć wam tego aby ktoś z waszych najbliższych np syn lub córka był chorym psychicznie to możne wówczas zweryfikujecie własne myślenie i oceny. Może ktoś zastanowiłby się że jego choroba psychiczna to pokłosie ogólnodostępnych w sprzedaży dopalaczy czy też narkotyków a może jednak ma podłoże genetyczne?
  • Skoro jest chory to powinien się leczyć, lub powinni go leczyć - a nie czekać na tragedię. Dla jego babci tragedią to już nie jest, gorzej jest z jego rodziną, podejrzewam że dla tego zwyrodnialca też to nie jest tragedią i tak naprawdę nie wie co zrobił, i jest chory psychicznie?? Czy naćpany fizycznie?? Narkomania i alkoholizm są to choroby które swój początek mają w "złym" wychowaniu, np. w częstowaniu małych dzieci alkoholem (nawet łykiem), mi rodzice nigdy gdy miałem mniej niż 18 lat nie podali alkoholu. Mnie przeraża fakt że, wnuczek zabija babcię, syn ojca etc. czyli skoro skłonni są zabić bliską osobę to do obcych mogą nie mieć skrupułów, mogą zabić poćwiartować - tylko pytanie ilu takich oszołomów żyje wśród nas i jak się przed nimi chronić. Jak widać na przykładzie Krystiana Poznańskiego władza bezpieczeństwa nie jest w stanie nam zapewnić.
Reklama