UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przy budowie Euro 2012 ponad 1200 firm ogłosiło upadłość ! Tysiące ludzi straciło pracę a wiele dorobek całego życia. Czy jakieś MEDIA RZĄDOWE INFORMOWAŁY O TYM W CZASIE RZĄDÓW DEMOKRACJI ?!?!
  • Przy budowie Euro 2012,zamknięto 11 kopalń, 9 hut i 6 szkół zawodowych. Zwolniono 103 lekarzy, 4 hydraulików, obniżono pensję 102 tys. nauczycielom i 24 policjantom. Zwolniono 234 kowali, 6 babć klozetowych i 605 bednarzy. Ponad 1200 a co mi tam 10 000 firm ogłosiło upadłość ! Tracąc pracę wielu straciło dorobek całego życia do czwartego pokolenia włącznie. Podczas budowy stadionów wypadkom uległo 749 bimbrowników, 145 kominiarzy i 5 elektryków (ta wiadomość zapewne ucieszy twoich towarzyszy). Czy jakieś MEDIA RZĄDOWE INFORMUJĄ O TYM W CZASIE RZĄDÓW DEMOKRACJI ?!?! Skąd ja to wiem zapytasz towarzyszu mój, a no nie powiem bo miałem dostęp do dokumentów o klauzuli tajności "poufne" więc nie mogę tobie tego zdradzić. Panie prezesie sprawdziłem się? Dopuścisz mnie teraz do koryta? Jak będzie trzeba to jeszcze popluję na syna "rudego". Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes. .. .. to mówiłem ja. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Strażniknart(2016-12-15)
  • @Strażniknart - Fakty są takie ze od 1989 do2015 zlikwidowano 8500 z 9000 firm polskich. Poczytaj ile za jakiego premiera albo posłuchaj: "rzeź Polski"
  • Dla was towarzysze 8500,9000 czy 12000 to jeden ch. Myśle, że na kolejnej egzekutywie wspólnie z poprzednim towarzyszem i w porozumieniu z pierwszym sekretarzem opracujecie i wydacie kolejny wspolny komunikat, ustami waszej elokwentnej towarzyszki Oberek. Czekamy. 12000-8500=3500.A jakie to ma znaczenie, przecież to i tak wina Tuska. Z partyjnymi pozdrowieniami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mlauczesku(2016-12-16)
Reklama