UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fotka obok jak traktowali ludzi o innych poglądach ludzie Komorowskiego - "Prezydenta Wszystkich Polaków - którzy mają jego poglądy". Złote czasy demokracji i wolności poglądów które można było publicznie głosić!
  • Pewnie pisowski lewak pluł na Bronka to BOR mu michę oklepał. I słusznie. Ale o czymś ci przypomnę. W wolnej już Polsce wstrętni stróże prawa oklepali też michę, córki radnej PiS Anny Kołakowskiej, zasłużonej obrończyni życia i rodziny. Oczywiście za jej poglądy polityczne. A ty uparcie twierdzisz, że nadeszły złote czasy demokracji i wolności poglądów które można publicznie głosić! Wiesz jaki po tym zdarzeniu był komentarz jednego z twoich towarzyszy partyjnych? Nie? To cytuję "ZOMO w akcji. Tacy sami bandyci. Nic się nie zmienia i nie zmieni dopóki nie wyrzuci się tych zwyrodnialców na zbity pysk razem z ich przełożonymi". A wiesz kto jest przełożonym przełożonych tych "bandytów", twój kolega płaszczak. Na zdjęciu widać, że ci młodzi policjanci mają tyle wspólnego z ZOMO jak budyń twierdzący, że jest prezydentem wszystkich Polaków. Jeśli czujesz się zniesmaczony lub by dowartościować swoje ego, możesz obrzucić mnie błotem, inwektywami, epitetami, zgodnie z tradycją i za przyzwoleniem kierownictwa twojej partii. A im dosadniej napiszesz tym szybciej prezes cię zauważy i dopuści do jak wy to nazywacie? A przypomniałem sobie do koryta. I tak jak wielu twoich towarzyszy nie pisz, że jestem sfrustrowanym kodziarzem, pełowcem, ubekiem bo nie jestem żadnym z nich. Jestem sobą. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    StrażnikNart(2016-12-15)
Reklama