Sobota 17-11-2018, imieniny Elżbiety, Samueli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Dzień Niepodległości 2018 Dzień Niepodległości 2018

Zasil szeregi straży granicznej

 
Elbląg, Zasil szeregi straży granicznej fot. nadesłana
Rek

Od dnia 15 lutego do dzisiaj (26 kwietnia) zostało przyjętych 300 podań od osób, które chcą pełnić służbę w naszym oddziale. Jednak poszczególne etapy kwalifikacyjne np. badania psychologiczne, badanie „wariografem”, czy spełnienie warunków ustawowych takich jak obywatelstwo, wykształcenie, wiek, karalność i nieposzlakowana opinia eliminują potencjalnych kandydatów.

 Na etapie warunków ustawowych 41 osób (14%) z 300 kandydatów nie spełniły tych wymogów. Natomiast 23 osoby (8%), które aplikowały o przyjęcie do służby, zrezygnowały z dalszych procedur.
     Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału. Planowane terminy przyjęcia do służby: 25 lipca (5 osób) i 24 października (27 osób).
     Służba w straży granicznej stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa publicznego.
     Postępowanie kwalifikacyjne jest wieloetapowe, szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej w zakładce SŁUŻBA/PRACA.
     Kandydaci, którzy pozytywnie ukończą procedurę kwalifikacyjną, zasilą szeregi straży granicznej i po ślubowaniu oraz kilkumiesięcznym szkoleniu zostaną skierowani do bezpośredniej ochrony granicy w placówkach straży granicznej na Warmii i Mazurach.
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Hosting WWW START