UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłam na miejscu zdazenia mój maz dzwonił na policje karetkę niestety pani która kierowała środkowym samochodem jest winowajcą a chłopak którego oskarżono ledwo co w jej samochód wjechał !!! Naprostujcie artykol !!! Sama tam zeznawalam !!! I było jasno mówione 4 osoby które były świadkami wypadku jasno policji mowili pani z samochodu srebrnego gapila się w telefon !!! Dopuki nie przyjechaliscie gadala przez komórkę 10 minut potem symulowala ze ja kark boli , odpowiedz kobieto za to nie młodego chlopaka wciskasz !!!!!!! Pozdrawiam !!!?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    10
    Magdalena 9611(2017-11-29)
  • Winna ta w środkowym? A co takiego zrobiła, że wyjechało w nią BMW? Cofała? Jeśli nie, to bmw dało ciała i tyle. Zawsze ten na końcu jest winien. Jakby jechał zgodnie z zasadą bezpiecznej odległości to by w ten środkowy się nie wbił.
  • @Uran - Pewnie ze to winna jest srodkowego auta poniewaz jestem swiadkiem zdarzenia nastepnym i bo to ta pani pierwsza uderzyla w taxi!!!!! I moze cie ktos koles albo kobieto posowa i zwarzaj co piszesz bo nie widziales calosci to stul twarz I nie obrazaj innych!!!!!
  • Słuchaj Magdaleno, jeżeli stał samochód w środku I TO W KORKU to policja nawet gdyby zobaczyła przed wypadkiem, że kierowca rozmawia przez telefon i jednocześnie się maluje to nawet by w takiej sytuacji nie zareagowała. Jedyna opcja żeby Pani która prowadziła środkowy samochód i obiła dwa samochody - PRZED SOBA I ZA SOBA - to by musiała cofać i nagle ruszyć do przodu(bądź odwrotnie). Czy to właśnie próbujesz przekazać ludziom swymi komentarzami?(już pomijając, że czwartoklasista w lepiej potrafi pisać) Czy może bronisz w głupi sposób bo to rodzinka/znajomy?
  • @Magdalena 9611 - witam chial bym z pania wejsc jakis kontakt
  • @Magdalena 9611 - Widzę rodzina sprawcy się odezwała. A może Pani ze srebrnego opla wysyłała gołębia pocztowego, albo piekła lasagnę?
  • @Magdalena 9611 - Kobieto nie broń winowajcy, a tak na marginesie to słownik ortograficzny się kłania;-)
  • hahaha następny co ze słownikiem na bakier, żenada dla tych którzy komentują i bronią kierowcy Bryki Młodego Wieśniaka. ..
  • Dopóki przez o z kreseczką proszę szanowną Panią.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    SzanownyPan(2017-12-02)
Reklama